Šventinį savaitgalį patyrė nuostolių

Ilgasis savaitgalis Klaipėdos rajone pažėrė darbo policijos pareigūnams. Kriminalistai aiškinasi, kieno rūstybę užsitraukė „Audi 80“ šeimininkė, radusi supjaustytas padangas. Jurjonų kaime apšvarintos patalpos, o statybvietėje Sendvario seniūnijoje vagys naujakurius paliko be šildymo.

Kovo 11-ąją ne švęsti, o garaže praleisti nusprendęs Jurjonų kaimo gyventojas ten buvo sutiktas ne ypač svetingai. Jis rado nupjautą pakabinamą spyną, o šitaip pasidarbavę vagys įsibrovė į garažą ir pagrobė benzininę žoliapjovę ir traktoriaus akumuliatorius. Padaryta 350 Eur turtinė žala. Dėl vagystės gretimoje teritorijoje Jurjonuose iškart kreipėsi ir dar vienas vyras. Esą įmonės teritorijoje stovėjo automobilis „Renault Magnum“, į kurį kažkas įsibrovė ir pavogė viduje buvusius asmeninius daiktus bei iš bako išpylė dyzelinį kurą. Nukentėjusysis patyrė solidžią 936 Eur žalą.

Tą patį rytą į pareigūnus kreipėsi Peskojų k. (Kretingalės sen.) gyvenanti moteris. Jis pastebėjo, kad supjaustytos visos 4 jai priklausančio automobilio „Audi 80“ padangos. Pirminė policijos pareigūnų keliama versija, kad išpuolį prišaukė konfliktas, tačiau įtariamųjų kol kas nenustatyta.

Šeštadienį prie statomo namo Mazūriškių k. atvykęs šeimininkas neberado dujinio katilo ir kitų įvairių namų apyvokos daiktų. Pastebėta, kad vagys į namą pateko išlaužę lango rėmą. Padarytą žalą šeimininkas įvertino net 5 000 Eur.

Sekmadienį į Klaipėdos rajono PK kreipėsi Kretingalės miestelyje apvogto namo šeimininkai. Apie 23 val. į namus grįžę žmonės pastebėjo, kad išlaužus durų užraktą patekta į namo vidų ir pavogta 50 Eur. Taip pat išlaužus kieme esančio ūkinio pastato langą patekta į vidų ir pavogta dar 50 Eur bei auksiniai papuošalai. Žala – apie 1 050 Eur.

Klaipėdos rajono PK kriminalinės policijos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Gražvydas Grišanovas „Bangą“ informavo, kad įtariamųjų pareigūnai kol kas nėra sulaikę nė dėl vieno iš pastarųjų įvykių.

Eglė ŽADEIKYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių