Teismui perduota byla dėl didelės vertės audinių kailiukų vagystės

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, kartu su Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorais baigė ir teismui perdavė bylą, kurioje didelės vertės audinių kailiukų vagyste įtariamas 1981 m. gimęs vyras.

Asociatyvinė nuotr.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas 2021 m. gegužės 14 d. gavus pranešimą, kad Rietavo sav., Daugėdų k., iš vienos uždarosios akcinės bendrovės patalpų, be įsilaužimo žymių, yra pavogta 15 kartoninių dėžių, kuriose buvo 1718 vnt. rudų ir sidabrinių audinių kailiukų. Skaičiuojama, kad padaryta žala siekia daugiau nei 110 tūkst. eurų. Tyrimo metu Klaipėdos kriminalistai nustatė, kad vagystę galimai įvykdė 40-metis bendrovės darbuotojas. Įtariama, kad aukcionui paruoštus audinių kailiukus jis galėjo išsivežti per kelis kartus, nuo 2021 m. sausio mėn. iki balandžio mėn. pabaigos.

Tyrimo duomenimis, iš pradžių vyras buvo apklaustas kaip liudytojas, vėliau, pareigūnams patikslinus aplinkybes, 2021 m. rugpjūčio 18 d. jis buvo sulaikytas kaip įtariamasis ir jam paskirtas suėmimas 10 dienų. Po to kardomoji priemonė buvo pakeista į intensyvią priežiūrą, dėvint apykoję.

Anksčiau neteistam įtariamajam už didelės vertės turto vagystę gresia laisvės atėmimas iki 8 metų (pagal LR BK 178 str. 3 d.).

Valstybinį kaltinimą teisme palaikys Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokuroras Nerijus Šiaulys.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių