Teismui perduota byla dėl haliucinogeninių grybų platinimo naudojantis paštomatais

Kauno apygardos prokuratūros prokurorė surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje 36 metų amžiaus vyras kaltinamas neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti.

Ikiteisminį tyrimą atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, tyrimui vadovavo Kauno apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokurorė.

Tyrimo duomenimis, kaltinamasis M. K. neteisėtai, turėdamas tikslą parduoti ar kitaip platinti, įgijo ir laikė psichotropinę medžiagą – haliucinogeninius grybus. Įtariama, kad, naudodamasis vienu paštomatų tinklu, vyras šiuos grybus ir jų dalis platino Lietuvoje. Manoma, kad kaltinamasis suprato užsiimantis nusikalstama veika, nes saugumo sumetimais ant siuntų nurodydavo klaidingą savo telefono numerį.

Atlikdami kratą, policijos pareigūnai vyro namuose rado 12 pakelių (apie 24 gramus) su haliucinogeniniais grybais ir vieną pakelį su kanapėmis.

M. K. kaltinimai pareikšti pagal BK 260 str. 1 d., kuris numato, jog tas, kas neteisėtai gamino perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti arba kitaip platinti arba pardavė ir kitaip platino narkotines ar psichotropines medžiagas, baudžiamas laisvės atėmimu nuo dviejų iki aštuonerių metų.

LR prokuratūros informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių