Už atskraidintus paukščius – padėka

Asociatyvi nuotr.

Klaipėdos rajono įstaigas, dalyvavusias pirmosios ponios Dianos Nausėdienės akcijoje „Baltas paukštis“, pasiekė jos pasirašytos padėkos. Jas įteikė įstaigose apsilankęs Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.


Akcija „Baltas paukštis“ D. Nausėdienė kvietė savo rankomis nuvelti baltų paukščiukų. Iš užsienio, iš visų Lietuvos regionų, iš mokyklų, darželių, dienos ir globos centrų pagal atsiųstą technologiją nuvelti paukščiai suskrido į prezidentūrą, kur jaukiai nutūpė ant prezidentūros eglės.
Pirmosios ponios D. Nausėdienės akcijoje dalyvavo Dituvos pagrindinė mokykla, lopšelio-darželio „Naminukas“ Kvietinių skyrius, lopšelis-darželis „Saulutė“, Priekulės socialinių paslaugų centras ir Gargždų socialinių paslaugų centras, Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla.
Pirmadienį meras B. Markauskas aplankė visas šias įstaigas ir joms perdavė pirmosios ponios padėkos raštus, kuriuose dėkojama įstaigoms už dalyvavimą ir prisidėjimą prie akcijos. Meras pasidžiaugė, kad rajono įstaigos įsijungia į tokias veiklas. Dalyvavimas įvairiuose konkursuose, akcijose, pasak mero, yra puikus bendruomeniškumo pavyzdys. Tokios veiklos ne tik suburia kolektyvus, bet ir leidžia draugiškai parungtyniauti tarpusavyje, skatina vaikų kūrybiškumą ir jų saviraišką.

Agnė ADOMAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių