Už darbus rajono labui – mero apdovanojimai

Pandemija sutrukdė praėjusių metų pabaigoje surengti tradicinį mero padėkos vakarą, kuriame įprastai susirinkdavo versle, švietimo, kultūros, sporto srityse, bendruomeniniame gyvenime aktyviai dirbantys žmonės. Tačiau keturių kategorijų laureatai buvo išrinkti. Vis dėlto teko laukti pusmetį, kol karantinas sušvelnėjo ir meras Bronius Markauskas turėjo progą tiesiai nominantams į rankas įteikti apdovanojimus. Aplodismentai jiems skambėjo pirmadienį prie Gargždų kultūros centro apdovanojimų ceremonijoje.

Klaipėdos rajono savivaldybės meras B. Markauskas, Gargždų kultūros centro direktorė V. Skuodienė su nominantais: Klaipėdos rajono švietimo centro direktore R. Sirutiene ir kolektyvo nariais, V. Asnauskiene, Veiviržėnų bendruomenės atstovais ir „Mida LT“ vadovu A. Jaku.

„Karantiną priėmėme iš pozityviosios pusės“, – užtikrino verslo kategorijoje apdovanojimą iš mero atsiėmęs „Mida LT“ vadovas A. Jakas (kairėje).Stimulas tęsti

Apdovanojimus pristačiusi Gargždų kultūros centro direktorė Vaida Skuodienė atkreipė dėmesį, kad Klaipėdos rajonas dažnai pristatomas kaip įdomi geografiškai vieta, stabilus ekonomiškai ir augantis, besiplečiantis. Čia ypatingi ir žmonės, kurie į savo darbą, veiklas įdeda visą širdį, kad rajonas klestėtų.

Sveikindamasis Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas pasidžiaugė, kad pamažu grįžtama į įprastą gyvenimą. „Dėkoju kiekvienam už tai, ką darote, tikiuosi, kad šie apdovanojimai bus Jums stimulas tęsti veiklas toliau, dar labiau stengtis. Linkėjimai kolektyvams ir gražios ateinančios vasaros“, – kalbėjo rajono vadovas B. Markauskas.

Pirmojoje švietimo kategorijoje už inovatyvią ir atsidavusią veiklą karantino metu apdovanotas Klaipėdos rajono švietimo centras. Apdovanojimą atsiėmė jo direktorė R. Sirutienė.Keturiems nominacijų laureatams įteiktos mero padėkos ir dailininko Vytauto Karčiausko rankų darbo statulėlės, inkrustuotos gintaru. Jos simbolizuoja pajūrio medį, draskomą vėjų, augantį ant biraus smėlio, bet visgi nepalaužiamą, grakštų ir tvirtą.

Didžiulis pakylėjimas

Pirmojoje švietimo kategorijoje už inovatyvią ir atsidavusią veiklą karantino metu apdovanotas Klaipėdos rajono švietimo centras. „Buvo didžiulis pakylėjimas, kai prieš Naujuosius metus sužinojome, kad mums atitenka šis įvertinimas. Tai skatina ir įkvepia naujiems darbams“, – pirmadienį atsiimdama apdovanojimą kalbėjo Švietimo centro direktorė Ramutė Sirutienė.

Kultūros kategorijoje už Mažosios Lietuvos krašto tradicijų puoselėjimą ir lietuvininkų kalbos sklaidą šalyje bei už jos ribų įvertinta Drevernos skyriaus renginių organizatorė Virgina Asnauskienė. Apdovanojimų ceremonijoje ji pademonstravo Bendruomenių kategorijoje nepralenkiami buvo veiviržėniškiai, įgyvendinę metų projektą „Mažoji kultūros sostinė 2020 m.“ Bendruomenės pirmininkas J. Pozingis dėkojo merui už įvertinimą.puikiai išlavintą lietuvininkų kalbą, nestokojo šmaikštumo, geros nuotaikos ir teigė, kad šis įvertinimas tai jau jos gyvenimo oskaras. „Mano darbai – man pačiai didelė dovana. Linkiu, kad ir Jūsų veiklas lydėtų sėkmė“, – kalbėjo ji.

Veiviržėniškių stiprybė – vienybėje

Bendruomenių kategorijoje nepralenkiami buvo veiviržėniškiai, kartu su Kultūros centru, gimnazija, Amatų centru, seniūnija, įgyvendinę metų projektą „Mažoji kultūros sostinė 2020 m.“ Bendruomenės pirmininkas Julius Pozingis dėkojo merui už įvertinimą, laikinai Veiviržėnų kultūros centro direktorės pareigas einanti Neringa Žemgulienė pabrėžė, kad norint daug nuveikti svarbu, jog vykdoma veikla būtų gyvenimo būdas. Renginių organizatorė Irena Juciuvienė pridūrė, kad dažnai kultūros žmonės lieka neįvertinti, tačiau šįkart jie patenkinti, laimingi. „Metai buvo beprotiški – vien kultūrą kūrėme“, – šypsodamasi sakė I. Juciuvienė. Gargždų kultūros centro direktorė V. Skuodienė replikavo, jog šiuo atveju tinka posakis: „Jei nori eiti greitai – eik vienas, jei nori eiti toli – eik su komanda.“

Kultūros kategorijoje už Mažosios Lietuvos krašto tradicijų puoselėjimą ir lietuvininkų kalbos sklaidą šalyje bei už jos ribų įvertinta Drevernos skyriaus renginių organizatorė V. Asnauskienė.Padėjo nesitikėdami atpildo

Verslo kategorijoje už socialiai atsakingą veiklą įvertinta UAB „Mida LT“. „Visos mūsų vykdytos akcijos buvo prasmingos, pradedant tuo, kad mes prisiminėme buvusius darbuotojus, kurie šiuo metu yra pensinio amžiaus. Padėjome ir mamoms, kurios augina neįgalius vaikus. Dar patys „Midos“ darbuotojai už savo surinktas lėšas nupirko kompiuterį šeimai, kuriai to reikėjo“, – gerumą puoselėjančias iniciatyvas vardijo bendrovės vadovas Andrius Jakas. Jis akcentavo, kad geri darbai buvo daromi nesitikint įvertinimo, tačiau malonu, kad jie pastebėti.

Anot A. Jako, šiuo metu bendrovėje dirba kiek daugiau nei 70 darbuotojų. Pandemija paveikė darbą, daug ką išmokta atlikti nuotoliniu būdu. „Karantiną priėmėme iš pozityviosios pusės“, – užtikrino apdovanojimą atsiėmęs „Mida LT“ vadovas.

Agnė ADOMAITĖ

A. VALAIČIO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių