Už policijos rėmėjo įžeidimą skirta piniginė bauda

2022-04-12 Klaipėdos apskr. VPK Administracinių bylų nagrinėjimo skyriaus pareigūnai išnagrinėjo administracinio nusižengimo bylą dėl policijos rėmėjo įžeidimo bei 1999 m. gimusiam pažeidėjui skyrė 50 eurų baudą (pagal LR ANK 481 str. 1 d.).

2021-11-21 apie 10.30 val. į degalinę, esančią Klaipėdos r., Gargžduose, Vilniaus pl.,  automobiliu atvykęs 1999 m. gimęs vyras, pastebėjo mobilųjį greičio matuoklį ir pradėjo užgaulioti bei įžeidinėti prietaisą prižiūrėjusį, nustatytos formos ženklais pažymėtą liemenę dėvėjusį policijos rėmėją. Anksčiau ne kartą už įvairius KET ir kitus nusižengimus administracine tvarka baustam piliečiui už tokį poelgį skirta piniginė bauda.  

Nors policijos rėmėjai nėra statutiniai pareigūnai, tačiau yra policijos pagalbininkai, kurie, baigę mokymus ir sudarę savanoriškos veiklos sutartį, pareigūnams padeda užtikrinti viešąją tvarką, prižiūrėti eismo saugumą, užkardyti ir atskleisti įvairius teisės pažeidimus, todėl jų garbės ir orumo įžeidimų policija taip pat netoleruos.

Gerbkite tuos, kurie pirmieji skuba į pagalbą ištikus nelaimei.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių