Vagys tykojo kapuose

Praėjusį trečiadienį dviem šeimoms apsilankymas Lėbartų kapinėse baigėsi nuostoliais. Automobilių aikštelėje tykoję vagys apšvarino „Peugeot“ ir „Mercedes“ automobilius.

Rugpjūčio 13 d. į Klaipėdos AVPK Klaipėdos rajono policijos komisariatą kreipėsi vyriškis, kuris pranešė Lėbartų kapinių automobilių stovėjimo aikštelėje radęs apvogtą savo mašiną. Vagys išdaužė „Peugeot 308“ priekinį kairės pusės durelių stiklą ir pavogė pareiškėjo rankinę, kurioje buvo automobilio draudimo dokumentai ir įvairūs daiktai. Mašinoje savo rankinę palikusi vyro žmona irgi pasigailėjo – rankinė dingo su visu viduje buvusiu turtu: pinigine su 20 Eur, pensininko pažymėjimu, mobiliojo ryšio telefonu, nuolaidų kortelėmis. Išdaužtas stiklas – mažiausia bėda, mat mašina drausta kasko draudimu.

Tą patį vakarą apie 19 val. Lėbartų kapinėse buvo apvogtas ir „Mercedes Benz C220“. Įmonės mašiną vairavusi moteris pastebėjo tą patį braižą – išdaužtas priekinių durelių stiklas. Mašinoje nebebuvo moteriškos rankinės su pinigine ir 80 Eur, parduotuvių nuolaidų kortelių ir telefono.

Dėl šių įvykių Klaipėdos rajono PK atliekami ikiteisminiai tyrimai.

Parengė Eglė ŽADEIKYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių