Vagystėmis kaltinamas uostamiesčio gyventojas teismo laukia už grotų

Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokuroras baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 34-erių uostamiesčio gyventojas kaltinamas vagystėmis. Įtariama, kad 18 kartų teistas vyras pavogė turto už daugiau nei tūkstantį eurų.

Ikiteisminį tyrimą organizavo ir jį kontroliavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokuroras Kęstutis Veitas. Tyrimą atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos miesto policijos komisariato pareigūnai.

Įtariama, kad kaltinamasis Klaipėdos mieste siautėjo 2022 metų vasario-rugpjūčio mėnesiais. Turimais duomenimis, šių metų vasarį vyras iš vieno Klaipėdoje esančio prekybos centro pasikėsino pagrobti alkoholinių gėrimų bei maisto produktų už daugiau nei 250 eurų, tačiau buvo sulaikytas apsaugos darbuotojų. Su prekėmis įkliuvęs vyras savo kaltės nepripažino ir teigė, jog už jas ketino susimokėti.

Tyrimo metu gauti duomenys leidžia įtarti, kad klaipėdietis galėjo apvogti ir du senjorus. Šių metų balandį iš 78-erių moters rankinės jis, įtariama, pavogė piniginę su ten buvusiais 550 eurų. O 64 m. klaipėdietis savo piniginės su ten buvusiais 100 eurų pasigedo po to, kai autobuse susidūrė su minėtu uostamiesčio gyventoju. Mieste esančios vaizdo kameros abiejose vagysčių vietose užfiksavo kaltinamąjį.

Turimais duomenimis, klaipėdietis nusikalstamas veikas tęsė ir toliau. Manoma, jog jis du kartus įsibrovė į tą patį greito maisto gaminimo vagonėlį ir pavogė jame buvusius daiktus. Taip pat surinkta duomenų, jog jis iš kosmetikos prekių parduotuvės galėjo pavogti kvepalus, o po keleto dienų iš vienos kavinės kasos – 100 eurų.

Skaičiuojama, kad vyras bendrai padarė žalos už daugiau nei vieną tūkstantį eurų. Kaltinamasis teismo laukia būdamas suimtas.

Kaltinamasis už jam inkriminuojamas nusikalstamas veikas griežčiausiai gali būti baudžiamas laisvės atėmimu iki šešerių metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmams.

LR prokuratūros informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių