„Vaivorykštės“ gimnazijos prezidentės vizija:saugi ir įkvepianti aplinka mokytis

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokinių prezidentūros nariai surengė gražų mokinių prezidentės inauguracijos renginį: atsisveikinta su buvusia prezidente D. Sermontyte ir pasveikinta naujoji prezidentė L. Šideikytė.

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokinių prezidento inauguracija – simbolinis ir iškilus momentas, kai atsisveikinama su senuoju prezidentu ir mokyklos „vairas“ perduodamas naujajam, prisimenami nuveikti darbai ir linkima naujų tikslų, vizijų, permainų vėjų. Šiemet vykusiuose mokinių prezidento rinkimuose naująja „Vaivorykštės“ gimnazijos prezidente išrinkta vienuoliktokė Liepa ŠIDEIKYTĖ.
Inauguracijos ceremonijoje jai sėkmės linkėjo gausi švietimo bendruomenė, Klaipėdos rajono savivaldybės vicemeras Vytautas Butkus, Liepos tėtis Ramūnas Šideikis.
Išrinkta prezidentė – 15-oji
Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje mokyklos prezidento rinkimuose išrinkta L. Šideikytė – jau 15-oji gimnazijos mokinių prezidentė. Ji keičia anksčiau šias pareigas ėjusią Dariją Sermontytę. Iškilmingos prezidentės inauguracijos ceremonijoje naujoji prezidentė prisiekė ir pasirašė po priesaikos tekstu. Ji pasisakė, kad šioje situacijoje save suvokia kaip tiltą tarp dviejų upės krantų, kur viename – patirtis, žinios, noras padėti, o kitame – nerimstanti, ieškanti, klystanti ir vėl kylanti jaunystė.
Gausi švietimo bendruomenė sveikino prisiekusią prezidentę. „Vaivorykštės“ gimnazijos vykdanti direktorės pareigas Nijolė Balčikonytė dėkojo buvusiai prezidentei Darijai už jaunatvišką maksimalizmą, energingą veržlumą. Savivaldybės vicemeras V. Butkus, beje, pats buvęs „Vaivorykštės“ gimnazijos mokinių prezidentas, Liepai įteikė Gargždų vėliavą ir linkėjo bendradarbiauti ir su Klaipėdos rajono savivaldybe, dalintis idėjomis. Liepos tėtis Ramūnas Šideikis inauguracijoje kalbėjo, kad įdomus jausmas matyti savo dukrą, tapusią mokyklos prezidente: „Mano tėviškas palinkėjimas brangiai Liepai: prezidento vardas skamba labai gražiai ir iškilmingai, bet jis atneša ir labai daug atsakomybių.“ Sveikinimo žodį tarė ir buvusi ilgametė „Vaivorykštės“ gimnazijos direktorė Irena Pint­verytė: „Sunku būti prezidentu, apskritai sunku būti vadovu. Bet likimas tau, Liepa, tai lėmė, turi būti dėkinga likimui ir pateisinti tų žmonių lūkesčius, kurie tave išrinko.“
Naujoji gimnazijos mokinių prezidentė L. Šideikytė inauguracijos ceremoniją vainikavo savo pirmąja kalba: „Esu labai laiminga, kad turiu galimybę dirbti su tokiais nuostabiais žmonėmis ir kurti šviesesnę gimnazijos istoriją.“

Savivaldybės vicemeras V. Butkus, pats buvęs „Vaivorykštės“ gimnazijos mokinių prezidentas, Liepai įteikė Gargždų vėliavą ir linkėjo dalintis idėjomis ir su Klaipėdos rajono savivaldybe.

Veikli įvairiose srityse
„Vaivorykštės“ gimnazijos mokinių prezidentė L. Šideikytė „Bangai“ kalbėjo, kad ją visuomet domino mokyklos gyvenimas. Rinkimų laikotarpiu Liepą palaikė ir jai padėjo artimieji, draugai. Naujoji prezidentė akcentavo, kad jos tikslas – padėti mokytojams ir administracijai, kad gimnazija būtų saugi ir įkvepianti vieta visiems mokiniams mokytis, augti, kurti ir kartu tobulėti. „Siekiu būti geranoriška ir nuoširdi“, – atskleidė prezidentė.
Vis dėlto L. Šideikytė pažymėjo, kad naujuose prezidentės „batuose“ neramu: „Turiu dar daug ko išmokti, bet man svarbu, kad turiu palaikymo komandą.“
„Bangai“ Liepa kalbėjo, kad nors ir užsiima gausybe veiklų – dainavimu, tinkliniu ir teatru – visur suspėja, tad ir prezidentės veiklai laiko nepritrūksianti. Laisvalaikiu gimnazistė leidžia laiką su draugais, jie – neatsiejama Liepos gyvenimo dalis.
Paklausta, kas yra jos autoritetas, nedvejodama atsakė, jog mama. „Ji yra pati kiečiausia moteris, kokią pažįstu, mano geriausias kritikas ir didžiausias palaikymas“, – teigė L. Šideikytė.

L. Šideikytės tėtis išrinktai gimnazijos mokinių prezidente dukrai linkėjo sėkmės, tačiau ir priminė, kokia tai svarbi pareiga.


Gabrielė ČIUNKAITĖ
Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių