Klaipėdos jaunimo teatras kviečia – teatro ir kino stovyklos moksleiviams

Vasara – geriausias laikas mokytis to, apie ką retai gali išgirsti sėdint mokyklos suole. Teatro meno magija, kino aikštelės paslaptys, kūrybinis mąstymas ir žiūrovus jaudinančios istorijos. Jeigu jums ar jūsų aplinkoje esantiems moksleiviams tai smalsumą keliančios temos, Klaipėdos jaunimo teatras kviečia į stovyklas „Jaunieji kūrėjai“ ir „Procesas“ Klaipėdos Kultūros fabrike.

Dieninė vasaros stovykla „Jaunieji kūrėjaikviečia 5-13 metų vaikus susipažinti su skirtingomis meno sritimis ir leis išbandyti įvairius kūrybos būdus. Penkiose stovyklos dienose telpa visa kūrybos paletė – teatras, muzika, dailė, kinas, šokis ir cirkas. Kasdien vis naujos užduotys leis kiekvienam stovyklautojui ne tik išbandyti skirtingas kūrybos sritis, bet ir atrasti sau artimiausią. Stovyklą penktadienio vakare vainikuoja baigiamasis pasirodymas, kuriame vaikai artimiesiems pristato savaitės metu pasiektus rezultatus ir patobulintus įgūdžius.

Stovyklai „Jaunieji kūrėjai“ vadovauja Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai Evelina ir Gytis Šimelioniai, Justina Burakaitė, Vaiva Kvederavičiūtė, Rugilė Latvėnaitė ir Karolina Kontenytė. Stovyklautojai bus aprūpinti ne tik kūrybinėmis užduotimis ir susitikimais su meno sričių profesionalais – sotūs pilvai taip pat garantuoti.

Stovyklos pamainos keisis nuo liepos 1 iki rugpjūčio 9 dienos, tikslios datos ir daugiau informacijos: https://kjt.lt/vasaros-stovykla/

Kino stovykla „Procesaslaukia 6-9 klasių moksleivių, kuriems įdomu tai, kas vyksta didžiajame ekrane. Čia savo vietą ras tie paaugliai, kurie ne tik mėgsta žiūrėti filmus, bet ir patys pastebi keistas, kino filmo vertas situacijas, ar nugirsta pokalbius, kurie galėtų tapti atspirtimi įdomiam scenarijui.

Stovykloje „Procesas“ aiškinsimės, kas vyksta po to, kai kino aikštelėje išgirstame komandą „veiksmas“, mokysimės mąstyti kino kalba, susipažinsime su kino virtuve iš arčiau. Vyks žaidimai, plėtosis pokalbiai rūpimomis temomis. Jaunieji kino mėgėjai lankys užsiėmimus, kuriuos ves kino srities profesionalai – režisieriai, dramaturgai, aktoriai, operatoriai ir garso režisieriai.

Savo patirtimi su stovyklautojais „Procese“ dalinsis aktoriai Laurynas Jurgelis, Laima Akstinaitė, Gabija Bargailaitė, garso operatorius Kipras Čėsna, operatorė Laura Aliukonytė, režisierius Vilius Lukošius ir kiti. Įgavę teorinių bei praktinių žinių, dalyviai išmoks perteikti istoriją vaizdu, grupėse kurdami trumpametražius filmus. Paskutinę stovyklos dieną išvysime juos didžiajame ekrane.

Kino stovykla vyks liepos 1-6 ir 8-13 dienomis. Daugiau informacijos: https://kjt.lt/kino-stovykla/

Pranešimas spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių