Paslaugos gavimas elektroniniu būdu

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba informuoja, kad gyventojai, pageidaujantys gauti valstybės lėšomis apmokamas mediacijos paslaugas, prašymus ir kitus dokumentus savarankiškai gali teikti per teisinių paslaugų informacinę sistemą – TEISIS.

Šios paslaugos užsakymas elektroniniu būdu yra paprastesnis, greitesnis, nurodoma, kokius dokumentus būtina pateikti ir gyventojai gali stebėti paslaugos teikimo būseną bei matyti, kada ši paslauga bus suteikta. TEISIS sistema gyventojams suteikia galimybę ne tik teikti užsakymus dėl mediacijos paslaugos gavimo elektroniniu būdu, gauti aktualią informaciją, pateikti nuomonę apie suteiktas paslaugas, bet ir interaktyviu būdu konsultuotis teisiniais klausimais su savivaldybėse teikiančiais nemokamą pirminę teisinę pagalbą specialistais. Iki šiol, mediacijos paslaugų teikimas buvo administruojamas asmeniui atvykus į savivaldybę ar Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybą bei jos skyrius, arba teikiant dokumentus elektroniniu paštu.

Nesant galimybės teikti dokumentų elektroniniu būdu, asmenys gali kreiptis ir į savivaldybėse pirminę teisinę pagalbą teikiančius specialistus, kurie per TEISIS sistemą  padės užpildyti ir pateikti asmenų, pageidaujančių gauti mediacijos paslaugas, vardu prašymus ir kitus dokumentus.

Kviečiame gyventojus pasinaudoti šia sistema ir kreiptis dėl elektroninių valstybės garantuojamos teisinės pagalbos paslaugų  TEISIS interneto svetainėje: www.teisis.lt.

Norėdami naudotis elektroninėmis paslaugomis, vartotojai turi patvirtinti savo asmens tapatybę, prisijungę per elektroninius valdžios vartus. Detalesnę prisijungimo informaciją rasite čia arba interneto svetainėje https://vgtpt.lrv.lt/lt/ (TEISIS naudojimosi instrukcijos).

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos parengta inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių