2020 Liepos 04
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 25 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

90-mečio proga pasveikinta priekuliškė Angelė Jaškūnienė

Priekuliškė A. Jaškūnienė su dukra Rima priėmė nuoširdžius Priekulės seniūnės D. Bliūdžiuvienės, mero pavaduotojos V. Riaukienės ir socialinės darbuotojos V. Šiaulytienės sveikinimus.

Garbingo 90-ojo jubiliejaus birželio 23 d. sulaukė Priekulėje gyvenanti Angelė Jaškūnienė. Net 56-erius metus šį miestelį savo namais laikančiai ilgaamžei dėmesį parodė Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Priekulės seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė ir socialinė darbuotoja Virginija Šiaulytienė.

Viešnios A. Jaškūnienei linkėjo sveikatos, gerų žmonių aplink ir neblėstančios artimųjų meilės.

„Būkit ir toliau tokia žvali, besišypsanti“, – sakė mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

Iš tiesų devyniasdešimtmetė stebina savo sveikata, nors prieš šešerius metus patyrė insultą. Ilgą laiką nevaldžiusi dešinės rankos, nekalbėjusi net dvejus metus, šiandien A. Jaškūnienė aiškiai reiškia mintis, o prieš prezidento rinkimus, pasak dukros Rimos, itin domėjosi, už ką atiduoti savo balsą.

Jau kuris laikas priekuliškė dienas leidžia pas vieną iš trijų dukterų Šilutėje, tačiau kiekvienų metų vasarą jos namais vėlgi tampa Priekulė: čia gyvena draugės, geri kaimynai, likę daug gražių prisiminimų.

Į butą Priekulės geležinkelio stotyje A. Jaškūnienė atsikraustė iš Šeduvos 1963-iais metais, kai geležinkelyje dirbęs jos vyras čia gavo darbo paskyrimą. Pati įsidarbino vakcinuotoja Priekulės paukštininkystės ūkyje. Naminius gyvulius augino ir prie namų, tad veiklos netrūko niekuomet. Juolab kad po namus zujo ir keturi vaikai. Jie padovanojo 6 anūkus, pastarieji – 3 proanūkius.

„Mama ir dabar vaikšto kiekvieną dieną, nueina iki sodo“, – pasakojo dukra Rima.

Devyniasdešimtmetė pati ir košės išsiverda, o kai labai nori, pasiruošia spirgiukus, kuriuos labai mėgsta ir pjausto itin smulkiai. Kitaip, sako, jai neskanu.

Gintarė PLUNGIENĖ

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus specialistė


Taip pat skaitykite:

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Gera, kur mes

Ką jau ką, o gražias…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook