• 27 rugsėjo, 2022
|

2022 m. Jaunimo savanoriškos tarnybos programoje Klaipėdos rajone numatyta priimti 26 jaunuolius!

Jaunimo savanorišką tarnybą Klaipėdos rajone organizuojanti organizacija Alterno informuoja, kad jau paskirstytas Jaunimo reikalų departamento  prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Klaipėdos rajono savivaldybės skirtas finansavimas, kurio dėka 2022 m. JST programą baigti turės galimybę 26 Klaipėdos rajono jaunuoliai. 

1 registracijos metu, kuri jau buvo paskelbta 2021 m. gruodžio mėnesį užimta 11 vietų, tad į likusias laisvas 15 kviečiame pretenduoti mūsų  rajono jaunimą. Jei dar nežinai kas yra JST programa, informaciją rasi čia: https://jrd.lt/savanoryste/jst

Programoje jaunuolis dalyvauja 6 mėnesius, savanoriauja pasirinktoje organizacijoje, įgauna daug naujos patirties, įgija kompetencijų, kurios yra pripažįstamos, baigus programą išduodamas jas patvirtinantis pažymėjimas. Pažymėjimas suteikia galimybę gauti 0,25 balo prie stojamojo balo.

REGISTRACIJA jau vyksta:

Jei tau 14 – 29 m., domiesi savanoriška veikla ir nori prisidėti prie prasmingų veiklų įgyvendinimo – kviečiame Tave registruotis!

Registracijos anketą rasite čia: https://jst.jrd.lt/newCandidate

Registracija atidaryta š.m. vasario 28 d., 20.00 val.

ORGANIZUOJAMAS JST PROGRAMOS PARTNERIŲ SUSITIKIMAS

2022 m. kovo 14 d. (pirmadienį) 10.00 val. kviečiame Jaunimo savanoriškos tarnybos  Priimančių organizacijų vadovus ir savanorių kuratorius į bendrą susitikimą. Susitikime kviečiame dalyvauti visas Klaipėdos rajono akredituotas organizacijas ar potencialas organizacijas, norinčias ateityje priimti savanorius.

Susitikimo tikslas pristatyti naujausius JRD prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patvirtintus pakeitimus susijusius su JST programa, pasidalinti patirtimi, iniciatyvomis ar problemomis.

Lauksime atvykstant!

VISĄ informaciją apie JST programą galima sekti Facebook: Savanoriška tarnyba Klaipėdos rajone. Informaciją apie programą Klaipėdos rajone teikia programos vadovė Inesa Greivienė  868497131, inesa.greiviene@gmail.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių