Administracijos direktoriui linkėjo neprarasti entuziazmo

Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos posėdyje antradienį pateikta  Savivaldybės administracijos direktoriaus Justo Ruškio praėjusių metų veiklos ataskaita. 16 Tarybos narių balsavus už, 11 susilaikius ataskaitai buvo pritarta.

Joje akcentuota, kad pernai pradėta ir įgyvendinama daugybė infrastruktūros projektų, nuosekliai dirbama, kad kuo daugiau rajono vaikų turėtų galimybę lankyti darželius. Įgyvendinti ir ne tokie populiarūs, tačiau labai reikalingi sprendimai. Vienas iš jų – centralizuoti biudžetinių įstaigų buhalteriją, taip pat reikėjo kantrybės dėl rangovų kaltės stringančių Gobergiškės darželio ir Endriejavo kultūros namų statybų. „2021-ieji metai, nepaisant tebesitęsiančios pandemijos, Klaipėdos rajone pasižymėjo darbų gausa ir intensyvumu, o rajono gyventojams atnešė daugybę pokyčių, gerinančių kasdienybę bei jų gyvenimo kokybę“, – ataskaitoje pažymėjo J. Ruškys.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 m. veiklos ataskaitai posėdyje pritarė 16 Tarybos narių: A. Adomaitis, A. Balnionienė, V. Dačkauskas, R. Cirtautaitė, J. Dromantas, J. Dumašius, N. Galvanauskas, A. Gudauskienė, A. Katkus, R. Linkienė, L. Liutikienė, V. P. Normantas, V. Ronkaitytė, V. Skuodas, A. Šiaulys, A. Vasylius. Posėdyje pasisakant už balsavimo motyvus Tarybos narys, valdančiosios daugumos atstovas, liberalas N. Galvanauskas pozityviai vertino 2021 m. Administracijos direktoriaus ataskaitą, sakydamas, kad J. Ruškys yra vienas iš labiausiai išaugusių ir patobulėjusių rajono vadovų, nors tobulumui ribų  nėra. Jis linkėjo J. Ruškiui neprarasti entuziazmo ir ateityje. Liberalas A. Vasylius teigė, kad vertinant visus makroekonominius veiksnius ir  mikroorganizacines problemas direktoriaus darbą vertina teigimai, o ateinantys metai būsią dar geresni.

Balsuojant dėl minėtos ataskaitos posėdyje susilaikė 11 Tarybos narių: B. Markauskas, R. Daubaris, S. Karbauskas, V. Butkus, V. Kura, V. Macijauskas, L. Piaulokaitė-Motuzienė, M. Pocius, V. Riaukienė, R. Simonavičius, A. Vainius. Opozicionierius S. Karbauskas motyvavo, kad Administracijos direktoriaus postas nėra ta vieta, kur būtų laiko mokytis, tad direktoriaus nepatyrimas trukdė greičiau įgyvendinti suplanuotus darbus. Jis taip pat teiravosi dėl pastaruojui metu sklandančių kalbų apie Savivaldybės darbuotojų mobingą. Po balsavimo pasinaudoję replikos teise Tarybos nariai V. Macijauskas ir R. Simonavičius sakė, kad J. Ruškiui pristigo politinės patirties, savarankiškumo ir gebėjimo suvaldyti mikroklimatą Savivaldybėje, kai iš pareigų dėl įvairių priežasčių pasitraukė kai kurie patyrę darbuotojai. Be to, priekaištauta, kad viešaisiais pirkimais (pavyzdžiui, automobilių pirkimu Ukrainai paremti) užsiėmė dvi seniūnijos, o ne Savivaldybės viešųjų pirkimų skyrius. Taip pat jie atkreipė dėmesį, jog, deja, dauguma Savivaldybės darbuotojų vis dar nesugrįžę iš darbo nuotoliu – tad akivaizdu, kad dauguma projektų stringa. Sukritikuotas ir Administracijos direktoriaus pavaduotojų darbas, apie kurį esą neužsiminta 2021 m. direktoriaus veiklos ataskaitoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių