Andrius Tapinas: „Viči traukiasi nuo Rusijos? Bet ar tai teisybė?“

„Prieš savaitę Vičiūnai pranešė, kad stabdo veiklą Rusijoje. Kauniečiai apsidžiaugė, buvo atšauktas protestas prie savivaldybės. Kadangi turiu kelis šaltinius Sovietske, kur stovi Vičiūnų fabrikas, tai jie teigia, kad apie jokį stabdymą nėra net kalbos. Darbuotojus vadovybė informavo, kad nesijaudintų ir kad jokių atleidimų ir mažinimų nebus.

Asociatyvinė nuotr.

Fabrikas dirba pilnu pajėgumu, dabar paklausa Viči surimiui Rusijoje didžiulė, darbuotojai sako, kad Rusijai reikia tiek maisto, kad atsilikimas šiai dienai sudaro 100 fūrų, tai reikia vytis ir kalti Rusijoje pinigus.

Atsargų gamybai yra keturiems mėnesiams, tai greičiausiai tikimąsi tyliai pratempti šitą laiką, o po to viskas nuslūgs ir Matijošaičiams bus rusiškas verslas kaip įprasta.

Gali būti sakančių – tai bet suprantu, kad tokiems sprendimams įgyvendinti reikia laiko. Reikia, bet vakarietiškos kompanijos, kurios pasitraukė iš Rusijos, labai aiškiai nurodė datą, kada tai įvyks ir tą dieną uždarė duris.

O kadangi Sovietsko fabrikas, pasak darbuotojų, dirba pilnu pajėgumu, tai kol Matijošaičiai nepaskelbs konkrečios datos, kada jie pasitrauks iš Rusijos ir nebemaitins ir jų vartotojų, ir jų armijos, tol galėsim manyti, kad meras ir jo sūnūs tiesiog pudrina mums smegenis.“

Andrius TAPINAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių