Anglų kalbos pamokos ir vaikams, ir tėveliams pagal Oksfordo ir Kembridžo programas ir metodikas

Prasidėjus rudeniui, dažno tėvelio galvoje sukasi klausimas: ar mano vaikas išmoks šiuo metu svarbiausią užsienio, t. y. anglų, kalbą? Kartais vaikai iš mokyklų grįžta nešini dešimtukais, bet po kurio laiko paklausti nebeatsimena pagrindinių anglų kalbos temų. Perkrauta švietimo sistema nebeturi laiko įtvirtinti jau įgytas žinias. Mūsų mokykla įkurta, kad suteiktume vaikams anglų kalbos pagrindus visam gyvenimui, o ne šiai dienai, kad vaikas, būdamas jau trečios ketvirtos klasės moksleivis, išvykęs į kelionę mokėtų paprašyti maisto kavinėje, papasakoti, ką veikia kasdienybėje, pasakyti, iš kokios šeimos yra kilęs, kur vyksta, gebėtų skaičiuoti, pasakyti savo telefono numerį ir suprasti pačius reikalingiausius anglų kalbos pasakymus.

Mūsų mokykla taip pat suteikia pagrindus anglų kalbos dar nesimokiusiems ikimokyklinio amžiaus vaikams: klausomės ir dainuojame daineles, žiūrime animacinius filmukus, žaidžiame žodžių žaidimus.

Prasidėjus vėsesniems orams, neretas suaugęs žmogus taip pat ieško galimybių turiningai praleisti laiką ir išmokti ką nors labai naudingo, tačiau dažnas susiduria su įvairiomis baimėmis: bijau kalbėti, esu per senas pradėti mokytis, anglų kalba per sudėtinga, man nepavyks. Mūsų mokykla padeda kiekvienam besimokančiajam išsklaidyti kalbėjimo baimes: mokytis kalbėti pradedame nuo labai paprastų temų ir paprastų sakinių struktūrų. Mokomės pamažu, bet užtikrintai ir įdomiai. Dažnas besimokantysis neretai nustemba, kad mokytis gali būti taip malonu ir paprasta.

Mūsų mokykla taiko Oksfordo ir Kembridžo mokymosi programas, medžiagą ir metodikas, todėl, išmokę kalbėti tam tikromis temomis, ir su vaikais, ir su suaugusiaisiais žinias pritaikome praktiškai: išmokę temą apie maistą, vykstame į kavinę; kai išmokstame kalbėti apie gyvūnus, vykstame į zoologijos sodą netoli Gargždų ir anglų kalba kalbamės apie gyvūnus. Kai mokomės apie filmus, einame į kino teatrą žiūrėti filmą anglų kalba, o vėliau jį aptariame.

Periodiškai šeštadieniais organizuojame anglų kalbos dienos stovyklas vaikams, kur dalį laiko mokomės anglų kalbos mokyklos patalpose, o kitą dalį laiko vykstame į įvairias išvykas, kurių metu kalbamės tik anglų kalba.

Kviečiame visus – ir vaikus, ir suaugusiuosius – praleisti laiką ir išmokti kalbėti angliškai!

Mūsų kontaktai: Laugalių g. 9, Gargždai, tel. 8 615 55 181, el. p. ievadrazdauskaiteieva@gmail.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių