Atraskite egzotišką Tunisą: kodėl ši kryptis nepraranda populiarumo?

Trokštantys egzotikos keliautojai dažnai renkasi Tunisą dėl kultūrinės įvairovės, didingos istorijos ir įspūdingos gamtos kraštovaizdžių. Tunise susipina Afrikos, Europos ir islamo kultūros, tačiau čia galima atrasti ir modernaus gyvenimo būdo apraiškų. Turistai mėgsta ramiai ilsėtis mieste, tyrinėti garsias lankytinas vietas ar tiesiog atsipalaiduoti paplūdimiuose, nes klimatas tam visada yra palankus. Tai yra tik vieni iš atostogų Tunise teikiamų malonumų. Kelionių ekspertai pristato pagrindines priežastis, kodėl atostogas verta praleisti būtent šioje Šiaurės Afrikos valstybėje.

Klimatas

Atostogoms klimatas yra visada palankus. Žinoma, priklauso, į kurią šalies dalį keliaujate. Šiaurėje vyrauja Viduržemio jūros klimatas, centrinėje dalyje klimatas yra sausas, o pietuose vyrauja karštas klimatas ir dykumos. Patariama Tunisą aplankyti nuo kovo iki birželio mėnesio ir rugsėjo-spalio mėnesiais, tuo metu klimatas yra šiek tiek vėsesnis.

Ramus laikas paplūdimiuose

Jei siekiate tik kokybiškai pailsėti ir pasimėgauti vasarišku klimatu, atostogos Tunise tam yra idealus pasirinkimas. Šalis garsėja šiltu klimatu, skaidria jūra, o paplūdimiai čia yra puikūs ir pritaikyti iš viso pasaulio atvykstantiems poilsiautojams. Jei vyksite yra 4 arba 5 žvaigždučių viešbučius, Jums bus suteikti paplūdimio rankšluosčiai, taip pat nuomojami gultai ir skėčiai. Ilsėdamiesi čia turėkite omenyje, kad jūros pakrantėse pasitaiko medūzų. Vidurdienį venkite ilgai ilsėtis paplūdimyje, nes saulė itin kaitri.

Vietinė virtuvė

Keliautojai yra ypač pamėgę vietinius Tuniso virtuvės patiekalus. Gatvėse ir paplūdimiuose yra daug greito maisto užkandinių, kuriuose galite paragauti tunisietiškų sumuštinių su tunu, brikų – plonų aliejuje keptų lietinių blynelių, taip pat populiariųjų sriubų bei žuvies, keptos ant grotelių. Keliautojai čia yra pamėgę ir harisą – tirštą, aštrią pastą, pagamintą iš aitriųjų pipirų. Gėrimų pasirinkimas taip pat platus, kadangi Tunisas yra ideali vieta auginamoms įvairioms vynuogių veislėms.

Saugumas

Vykstant už Europos Sąjungos ribų, natūralu, kad kyla dvejonių dėl saugumo šalyje. Galbūt nustebsite, tačiau Tunise itin rūpinamasi svečių saugumu. Tačiau, kaip ir kitose turistų pamėgtose šalyse, plūsta daug žmonių iš viso pasaulio, tad gali pasitaikyti smulkių vagysčių. Nepraraskite budrumo ir atostogos praeis be rūpesčių.

Tai tik kelios priežastys, kodėl verta aplankyti egzotišką ir spalvingą Tunisą. Ši šalis pasižymi ne tik svetingumu, bet ir gilia kultūra, istorija, nepaprastu gamtos grožiu. Ilsėkitės nuostabiuose Viduržemio jūros skalaujamuose paplūdimiuose, atraskite lankytinų objektų grožį, ragaukite vietinės virtuvės patiekalus. Jei dvejojate, kokį viešbutį pasirinkti, kurioje šalies dalyje atostogauti, visuomet galite kreiptis į kelionių agentūras. Kelionių ekspertai pasiūlys Jums tinkamiausią kelionės kryptį. Kelionių į Tunisą pasiūlymus rasite paspaudę šią nuorodą: https://labaspasauli.lt/kryptis/tunisas.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių