Baltijos šalių MMA čempionate – „Gray Team MMA“ kovotojo pergalė

Gegužės 4 d., šeštadienį, Jonavos sporto arenoje vyko Baltijos šalių MMA čempionatas (mišrių kovos menų), kuriame dalyvavo Lietuvos kovotojai, svečiai iš Latvijos, Lenkijos, Estijos, Ukrainos bei Suomijos. Puikiai pasirodė ir čempionu savo amžiaus ir svorio kategorijoje tapo sporto klubo „Gray Team MMA“ kovotojas Vitalijus Saveljev.

Kovos su užsienio atstovais visada būna gražios ir nenuspėjamos, sukelia daug gerų emocijų. Šiame čempionate dalyvavo ir mūsų „Gray Team MMA“ klubo kovotojai: Rufinas, Markas, Nojus ir Vitalijus. Rufinui, Markui ir Nojui kovojant šiek tiek pritrūko patirties ir sėkmės iki prizinių vietų, kadangi daugelis iš jų varžybose dalyvavo pirmą kartą. O Vitalijus Saveljev savo amžiaus ir svorio kategorijoje buvo nesustabdomas, lygių neturėjo ir dvi iš trijų kovų užbaigė anksčiau laiko bei tapo Baltijos šalių MMA čempionu.

Vitalijus šiais metais taip pat tapo Lietuvos Graikų-Romėnų imtynių čempionu. Tai pirmasis auklėtinis mūsų klube, kuris per tokį trumpą laiką tapo dvigubu čempionu ir pakeitė „Gray Team MMA“ klubo istoriją. Noriu pasidžiaugti tais, kurie dalyvavo varžybose bei parodė tvirtą kovotojo charakterį, taip pat šie vaikinai įgijo neįkainojamos patirties tarptautinėse varžybose. Mokomės iš klaidų, tobulėjame ir žengiame pirmyn. Grįšime į varžybas dar stipresni.

Grėjus Dielininkaitis,

sporto klubo „Gray Team MMA“ vadovas ir treneris

Asmeninio archyvo nuotr.

1 Komentaras

  • Didelis Ačiū treneriui už atsidavimą darbui, už motyvaciją, teigiamas emocijas. 🤩🥳 Džiaugiuosi, kad Vitalijus su malonumu lanko jūsų treniruotes.🏆🥇🎉 Rekomenduoju visiems išbandyti Jūsų treniruotes!💪💪💪

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių