Burbuliadienyje – ir ukrainiečių vaikai

Asociatyvi nuotr.

Klaipėdos renginių organizatoriai telkiasi naujai misijai: rugpjūčio 28 d. Jono kalnelyje vaikams organizuojamas pramogų festivalis – burbuliadienis „Atgal į mokyklą“. Be uostamiesčio ir aplinkinių regionų vaikų, tikimasi sulaukti apie 1 500 ukrainiečių vaikų su mamomis.


„Vasara baigiasi, o karas – ne. Todėl daugybė nuo jo bėgusių žmonių su vaikais gyvena mūsų mieste. Rugsėjo 1-ąją prasidės naujas jų gyvenimo etapas. Naujos mokyklos, naujos klasės, nauji žmonės. Kiekvienas prisimename, kad nerimo, peržengus mokyklos slenkstį, tikrai netrūksta. Norisi sukviesti visus vaikus, kad jų pažintys ir draugystė užsimegztų dar žaidimų aikštelėse, o mokyklose – tik stiprėtų. Svarbu, kad ukrainiečių vaikai čia jaustųsi savi. Kad susikalbėti ir suprasti vienas kitą jiems padėtų vaikystė“, – sako vienas iš renginio organizatorių Gintaras Bendžius.
Burbuliadienyje vaikų lauks pačios įvairiausios veiklos: burbulai, putų šou, mėgstamiausių herojų piešimas ant veidų, žaidimai, pramogos, dainos, šokiai, rankdarbiai ir įvairūs užsiėmimai. Bus ir dovanų: „Pasitikslinome, kad uostamiestyje gyvena apie 1 200 ukrainiečių vaikų, keli šimtai – aplinkiniuose rajonuose. Savivaldybės jiems padės apsirūpinti mokykliniais reikmenimis, o mes dovanosime kuprines. Tikime, kad tai palengvins pasiruošimą artėjantiems mokslo metams“, – pasakojo G. Bendžius.
Klaipėdos miesto ir krašto renginių organizatoriai jau turi sėkmingą patirtį dirbant kartu, organizuojant renginius vaikams. Šiemet gegužę „Švyturio“ arenoje vykusioje vaikų dienos stovykloje sulaukta apie 1 500 ukrainiečių vaikų su mamomis. Tikimasi, kad burbuliadienis bus ne mažiau sėkmingas. Organizatoriai siekia, kad vaikai šventėje patirtų kuo daugiau prasmingų ir džiugių akimirkų. Į nemokamą renginį kviečiami visi Klaipėdos krašte gyvenantys vaikai su lydinčiais asmenimis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių