Dalia Grybauskaitė sujungė jėgas su specialiosios mokyklos auklėtiniais: Ukrainai kovoti padės kartu

D. Grybauskaites inkilas

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pakvietė Vilniaus „Atgajos“ specialiosios  mokyklos moksleivius kartu sukurti vardinį inkilą, skirtą Ukrainos paramos akcijai „Laisvės paukščiai“. Pakruojo dvaro ir „Stiprūs Kartu“ organizuojama akcija šią savaitę viešame aukcione parduos ne tik šį, bet ir dešimtis kitų žymių Lietuvos, Latvijos bei Ukrainos žmonių, moksleivių sukurtų inkilų. Visi už juos surinkti pinigai bus skirti į už savo laisvę kovojančią šalį siųsti lietuviškus dronus.

„Moksleivių ištapytas inkilas su Prezidentės parašu – išskirtinis ir vienetinis stiprybės, vienybės ir vilties simbolis. Kviečiame visus, norinčius prisidėti prie Ukrainos žmonių gyvybių išsaugojimo, siūlyti savo sumas visuose „Laisvės paukščių“ aukcionuose, nes kiekvienas euras gali tapti dar vienu ten iškeliausiančiu dronu“, – sako akcijos organizatoriai.

Kartu su D. Grybauskaitės bei „Atgajos“ auklėtinių, akcijos svetainėje www.laisvėspaukščiai.lt šią savaitę skelbiami ir Ukrainos 3×3 krepšinio rinktinės, Ukrainos krepšinio komandos „Prometey“, Ukrainos karės Marios Čech, Elžbietos Latėnaitės, Keistuolių teatro, Gabijos Grušaitės ir Ievos Koncevičiūtės, dailininkų Peeter Krosmann bei Ramūno Vaitkaus ir Lietuvos mokyklų bei darželių sukurtų inkilų aukcionai.

Prisidėti visi norintys kviečiami ir skambinant trumpuoju „Stiprūs Kartu“ numeriu 1409 (5 Eur).

D. Grybauskaitės inkilo aukcionas vyksta ir „Facebook“

Norintieji pasiūlyti savo sumą už D. Grybauskaitės ir „Atgajos“ vardinį inkilą, iki kito antradienio kviečiami tai daryti vieno iš akcijos organizatorių, Edmundo Jakilaičio „Facebook“ paskyroje.

„Aukcionus rengsime visą pavasarį, kas savaitę. Turime šimtus dailiausių inkilų, kurie kiekvienas gali tapti dar viena išsaugota mūsų kaimynų ukrainiečių gyvybe. Todėl labai kviečiame visus: žmones, įmones pirkti inkilus už 50, 100 ar 1000 eurų ir versti juos lietuviškais dronais“, – teigia akcijos organizatoriai.

Jungiasi įmonės, organizacijos, mokyklos ir institucijos

Jau pirmosiomis savaitėmis į „Laisvės paukščių“ kvietimą atsiliepė šimtai žmonių: surinkti 24 tūkst. eurų, pirmajame aukcione Aurimo Valujavičiaus vardinis inkilas už rekordinę 15 tūkst. eurų sumą parduotas bendrovei „Naresta“, o savo inkilus kuria bei į Pakruojo dvarą siunčia dešimtys įmonių ir organizacijų visoje Lietuvoje.

„Įmonės tai paverčia proga pabūti kartu ir nuveikti šį tą prasmingo, o tuo pačiu – vidine pinigų rinkimo Ukrainai iniciatyva. Kartu su inkilais gauname be galo gražius laiškus apie bendrystę ir puošiant inkilus patirtas geras emocijas. Tad kviečiame prisidėti visus: padovanokime grįžtantiems paukščiams namus, o Ukrainos kariams – sparnus“, – sako organizatoriai.

Paramos akcija vyks visą pavasarį: interneto svetainėje laisvėspaukščiai.lt visi norintys gali įsigyti patinkantį inkilą, o visi už jį gauti pinigai bus skiriami į Ukrainą siųsti dronus. Remti taip pat galima skambinant trumpuoju numeriu 1409 ar pavedimu į „Stiprūs Kartu“ banko sąskaitą.

Pranešimas žiniasklaidai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių