Dalis Savivaldybės darbuotojų išsikėlė į modulinį pastatą

Modulinio pastato kaina – apie 300 tūkst. eurų.

Dar spalio mėnesį gargždiškiai spėliojo, kodėl Klaipėdos rajono savivaldybės kieme kyla modulinis pastatas. Vėliau paaiškėjo, jog ten dėl vietos trūkumo pagrindiniame pastate Savivaldybės darbuotojams įrengiami kabinetai. Šiuo metu į pastatą išsikėlė 27 darbuotojai.
Priminsime, jog spalio viduryje „Bangoje“ rašėme, kad Savivaldybės kieme statomas dviejų aukštų modulinis pastatas, kuriame įrengtas 21 kabinetas, tada buvo planuota, jog į pastatą persikels apie 30 Klaipėdos rajono savivaldybės darbuotojų. Toks sprendimas statyti modulinį pastatą priimtas dėl darbo vietų trūkumo pagrindiniame Savivaldybės pastate, modulinio pastato statyba leido greitai išspręsti vietos trūkumo problemą. Projekto kaina – apie 300 tūkst. eurų.

Moduliniame pastate įrengtas 21 kabinetas.


Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus specialistė Gintarė Plungienė „Bangai“ komentavo, kad į modulinį pastatą Savivaldybės kieme išsikėlė 27 darbuotojai: visi Viešųjų pirkimų, Statybos ir kelių priežiūros, Infrastruktūros plėtros skyrių darbuotojai bei du priešgaisrinės saugos specialistai. „Į atsilaisvinusius kabinetus persikraustys du viešosios tvarkos specialistai, kurie iki šiol savo darbo vietas turi kituose pastatuose. Persigrupavo ir dalis pagrindiniame Savivaldybės pastate dirbusių darbuotojų – dalinęsi kabinetais po du, dabar dirba ir po vieną. Planuojami ir Administracijos pastato rekonstravimo projektavimo ir statybos darbai“, – informavo G. Plungienė.
Šiuo metu vyksta ir pagrindinio Klaipėdos rajono savivaldybės pastato techninio projekto koregavimas. Jei neatsiras trukdžių, leidimas darbams pradėti turėtų būti gautas iki kovo mėnesio. Po leidimo gavimo būtų skelbiamas rangos darbų pirkimas.
Lietuvos higienos normoje nurodoma, kad vienai darbo vietai turi būti skiriama ne mažiau kaip 6 kvadratiniai metrai darbo patalpos ploto ir ne mažiau kaip 20 kvadratinių metrų erdvės, taip pat vietos laisvai judėti. Kaip „Bangą“ informavo G. Plungienė, Savivaldybėje nėra nė vieno darbuotojo, kuris turėtų mažesnį plotą, nei nustatyta reikalavimuose. Iš viso Klaipėdos rajono savivaldybėje dirba 310 žmonių, įskaitant ir seniūnijas.
Gabrielė ČIUNKAITĖ
Aut. nuotr.

1 Komentaras

  • H mmm, stovi tuščias pastatas pašto, kiek ten galėjo sutilpti darbuotojų, padarius kosmetinį remontą, kurio įsigijimas kainuos 300 000 EUR.+dar nugriauti nori už kokius 100 000 eur. kad tuščia vieta liktų ir modulinių namukų pastatymas 300 000 Eur…..ot ten smagu sėdėti bus , nereikia nė aukštos matematikos, koks neūkiškumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių