„Darom prie jūros“ kviečia pramogai su kilniu tikslu

Organizacija „Mes darom“ antrus metus iš eilės kviečia susiburti Baltijos jūros krantotvarkos darbams. Rugpjūčio 26–28 d. Karklėje nemokamo renginio metu dalyvių lauks ne tik kopų sutvirtinimo darbai, bet ir įvairios edukacijos po atviru dangumi.

Pajūrio kopas nuolat ardo ir griauna vis dažnėjančios audros, stiprūs vėjai ir krantus skalaujančios bangos, todėl festivalio „Darom prie jūros“ metu žabų tvorelėmis bus apsaugotos pajūrio kopos. Renginio metu organizacija „Mes darom“ tradiciškai prisidės ir prie paplūdimio švarinimo, rinkdami per vasarą poilsiautojų išmėtytas ar jūros išskalautas atliekas.

Po tvarkymosi darbų vyks filmų peržiūra bei gyvos muzikos koncertai po atviru dangumi. Lietuvos jūrų muziejus kvies praturtinti aplinkosaugos žinių bagažą per kūrybą, žaidimus ir kitas įtraukiančias edukacines veiklas.

Festivalio dalyviai kviečiami apsistoti palapinėse. Daryti gerus darbus norinčių rankų organizatoriai neskaičiuoja, tačiau atvykstančių su nakvyne prašo užsiregistruoti, daugiau informacijos apie renginį ir jo programą galima rasti čia.

Aplinkos ministerijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių