Daugiafunkcio sporto centro Gargžduose vieta – nenuspręsta

Asociatyvi nuotr.

Antradienį vykusiame Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos nuotoliniame posėdyje ir vėl politikai aštriai svarstė, kur turėtų būti statomas Daugiafunkcis sporto centras.

Abi posėdžiui pateiktos alternatyvos tiek Dariaus ir Girėno g., tiek Kvietinių g. sulaukė politikų kritikos ir abejonių. Po balsavimo, kuris baigėsi lygiosiomis – 10 už vieną projektą ir 10 – už kitą, valdančiosios daugumos atstovai teigė, kad svarstymas įvyko tolerantiškai ir demokratiškai bei esą dar reikia kantrybės, kad subręstų galutinis sprendimas. Opozicijos atstovų nuomone, vėl nebus įgyvendinti gyventojų lūkesčiai, linkėta valdančiajai daugumai pagaliau susitarti arba skirtis.

Kol kas abiejuose projektuose nėra numatyta salių, kurios atitiktų LKL reikalavimus. Baseinų dydis tiek viename, tiek kitame projekte yra toks pat: 4 takeliai, 25 metrų ilgio, tačiau skiriasi statinių kvadratūra, stovėjimo vietų automobiliams skaičius ir kol kas nė viename projekte nėra galutinės statybų kainos: preliminariai Dariaus ir Girėno g. be ledo arenos – 28 mln. Eur, Kvietinių g. – apie 21 mln. Eur.

Diskusijų žiežirbos įsiplieskė net tarp pačių valdančiųjų (konservatorių, liberalų, socialdemokratų), kurie balsavo nevieningai. Balsavime dalyvavo 26 Tarybos nariai. Kai kurie konservatoriai balsavo už pirmąją alternatyvą (Dariaus ir Girėno g.), taip pat už ją balsavo socialdemokratai ir kai kurie opozicijos atstovai: J. Dumašius, L. Liutikienė, A. Adomaitis, J. Dromantas, V. Dačkauskas, V. P. Normantas, S. Karbauskas, V. Kura, M. Pocius, R. Cirtautaitė.

Už antrąją alternatyvą (Kvietinių g.) balsavo liberalai, dalis konservatorių, kai kurie opozicijos atstovai: A. Balnionienė, N. Galvanauskas, A. Gudauskienė, A. Vasylius, R. Linkienė,  V. Ronkaitytė, V. Skuodas, A. Šiaulys, A. Katkus, V. Macijauskas.

LVŽS ir kai kurie kitų frakcijų atstovai balsavime nedalyvavo: B. Markauskas, R. Daubaris, V. Riaukienė, R. Simonavičius, L. Piaulokaitė-Motuzienė, A. Vainius. Po paskutinės posėdžio pertraukos balsavime nedalyvavo V. Butkus.

Mero B. Markausko nuomone, dėl svarbių klausimų pirmiausia turi susitarti valdančioji koalicija ir prisiimti atsakomybę.

„Bangos“ inf.

3 Komentarai

  • Matau, kad čia tik ambicijos, o ne logiškas mąstymas, (kaip to putino su savo šaika, nors matote, kad šnekate nesąmones apie statybą prie stadiono, bet kaip ožiai užsispyrę norite tik kažkam įrodyti, kad būdami laikini šios žemės politikai, kol dar esate šiokioje tokioje valdžioje…), tai daugiafunkcinis sporto centras jau būtų pastatytas ir tai tik už pusę kainos…O dabar susilaukėte krizės ir didelių kainų augimo, bet vistiek norite įtikinti , kad prie parko pigiau ir patogiau…Jūs, balsuojantys už statybą prie stadiono, norite sumenkinti Gargždų valstybinį įvaizdį…Atsipeikėkit, nes esate tik laikini…Jau gėda prieš kitus miestus, net kaimus…Nusileiskite ant ŽEMĖS…

  • Tai jau tampai storija.Kai kurie tarybos nariai balsavę uz dramblio patalpinimą vištidėje jau atgule a/a.Galimai tokių bus ir daugiau.daugiau…

  • Baikite intrigas dėl daugiafunkcinio sporto centro atatybos.Jei nebūtų balnionienės, gelvanausko, šatkaus, macijausko , o dabar dar ir katkaus🤣🤣🤣( specialiai rašau pavardes iš mažosios raidės, nes gėda prieš Gargždų visuomenę) kažkokių nesąmoningų vepesiojimų, tai Gargždai baseine jau plaukiotų…🤣💦Atsibuskite pagaliau, nes liaudis nepatenkinta , užmirškite savo ambicijas…Jei žinotumėte, ką apie jus kalba 95 procentai gargždiškių- galiu pasakyti- jūs 💩💩💩vietoje…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių