• 28 lapkričio, 2021
|

Doviluose nusiaubtas šunų rojus

Antano SKIOČIO nuotr.: sekmadienį šunų vedžiojimo aikštelėje išrauti vartai, skelbimų lenta, šiukšlių dėžė. Doviliškiai ieško piktavalių, nusiaubusių vos prieš mėnesį įrengtą erdvę.

 

Vos prieš mėnesį rašėme apie Doviluose atidarytą šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelę „Šunų rojus“. Tačiau saulėtą sekmadienį šią jau ne tik doviliškių, bet ir kitų rajono gyventojų pamėgtą vietą it uraganas nusiaubė dar neišaiškinti piktavaliai. Dovilų bendruomenė sujudo: policija, gausus būrys gyventojų ieško pažeidėjų. Liūdinanti žinia kelia diskusijas „Feisbuke“.

Išrovė su pamatais

Rugsėjo pradžioje oficialiai atidaryta šunų vedžiojimo aikštelė bei maudykla, įrengta prie nedidelio vandens telkinio, šalia kelio, einančio iš Dovilų miestelio į Gargždus. Tačiau doviliškių ir miestelio svečių keturkojai naujai įrengta bei tvarkinga aikštele džiaugėsi neilgai. Mat joje sek­madienį išlaužti vartai atsidūrė vandenyje. Taip pat nedorėliai su pamatais išrovė skelbimų lentą, šiukšlių dėžę. „Kuriame, darome viską, ką galime, kad Doviluose būtų gražu. Skaudu, kad atsiranda tokių, kuriems nieko nėra šventa, kurie niekuo nesidžiaugia ir nieko nesaugo. Trūksta žodžių. Jei kas nors ką nors žinote apie nedorus žmones, pasidarbavusius aikštelėje, prašome pranešti tel. 8 656 55726. Nuoširdžiai dėkojame tiems, kurie palaiko, padeda, pataria, praneša ir supranta“, – į gyventojus kreipiasi Dovilų seniūnijos seniūnė Nijolė Ilginienė. Kaip „Bangą“ pirmadienį informavo Dovilų seniūnijos seniūnaitis Antanas Skiotys, chuliganizmo pasekmes užfiksavo policija, tačiau kol kas pažeidėjai neišaiškinti.

Visą straipsnį skaitykite trečiadienio „Bangos“ 3 puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių