Draugiškas eko festivalis šeimoms Žemaitijoje

Pabodo miesto šurmulys? Norisi dangaus mėlio ir miško žalumos? Kraukis kuprinę ir praleisk nepamirštamą savaitgalį gamtoje!

LR Aplinkos ministerija kartu su Aplinkos projektų valdymo agentūra kviečia Tave į 2-jų dienų trukmės nemokamą pilną geros nuotaikos draugišką eko festivalį!

DRAUGIŠKAS EKO FESTIVALIS ŠEIMOMS laukia tavęs!

KADA? 2023 m. liepos 8-9 d., šeštadienį ir sekmadienį

KUR? Plokštinėje, Šilinės g. 5, Plokščių k., Plungės r., Žemaitijoje

Kviečiame lėtai, neskubant, mėgautis gamta, geriau pažinti ją!

Registruokis čia Registruoti būtina kiekvieną šeimos narį. Užsiregistravusiems atsiųsime atmintinę, kurioje bus ir nuoroda į festivalio vietą.

Galite kopijuoti ir šią registracijos nuorodą: bit.ly/3Mzk36U 

KAS VYKS?

Pirmą dieną leisimės į edukacinį žygį pažintiniu taku, kartu su profesionale dailininke kursime meno kūrinius iš gamtos, plušėsime ekodirbtuvėse „Žaliasis raštingumas“, žaisime stalo ir lauko žaidimus, žoliausime, žiūrėsime Alytaus lėlių teatro spektaklį, žoliausime su „Žolinčiaus akademijos“ įkūrėja Danute Kunčiene, mėgausimės gongų gausmu po atviru dangumi, klausysimės akustinio A. Dubakos koncerto, maudysimės, plepėsime laužo šviesoje.

Antrą dieną pradėsime jogos užsiėmimu, linksminsimės su folkloriniu ansambliu „Platelė“, leisimės į pilną įspūdžių ekskursiją po karinį miestelį, aplankysime gamtos objektus.

Šiukštu nepamirškite palapinės, šiltos antklodės, rankšluosčio, dubenėlio, puodelio ir didžiojo šaukšto bei maisto atsargų!

Kyla klausimų? Rašykite: ekofestivaliai@gmail.com 

Sekite ir Facebook’e: https://www.facebook.com/profile.php?id=100092082649349

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių