Drevernoje sezono atidarymas pritraukė tūkstančius žmonių

Drevernoje, mažųjų laivų uoste, praėjusį šeštadienį jau trečius metus iš eilės surengtas „Vėjo“ festivalis. Organizatorių duomenimis, renginyje apsilankė nuo 7 iki 10 tūkstančių dalyvių.

„Nuoširdžiai dėkoju šios šventės šeimininkui Martynui Kleviniui (UAB „Hortivita“ direktorius, uosto valdytojas, – aut. pastaba) ir visai jo komandai už tai, kad būtent mūsų rajone toks gražus renginys atidaro vasaros sezoną. Tai pats gražiausias ir geriausias viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo pavyzdys“, – tardama sveikinimo žodį oficialios renginio atidarymo dalies metu kalbėjo Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

Kad Drevernos uostas ir čia siūlomos pramogos pritraukia poilsiautojų ne tik iš visos Lietuvos, džiaugėsi ir Tarybos narė Ligita Liutikienė. Pasak jos, uoste išplėtota infrastruktūra, didžiulis paslaugų ir pramogų sektorius Drevernos vardą įrašė šalia tokių kurortų kaip Nida bei Juodkrantė.

Į Dreverną suvažiavusiu dideliu būriu svečių džiaugėsi ir Priekulės seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė, linkėjusi visiems tą vakarą iš tiesų patirti visų 4 pasaulio vėjų gausmą.

Šiemet taip gausiai į Dreverną sugužėję (automobilių eilė driekėsi iki pat Priekulės miestelio) ir smarkaus vėjo neišsigandę šventės dalyviai neturėjo kada nuobodžiauti: vaikai galėjo dūkti burbuliatoriuje, taip pat buvo galima išvysti parasparnių pasirodymus bei laimėti skrydį vienu iš jų. Vyko vėtrungių spalvinimo edukacija, vėjo aitvarų šventė. Šventės metu buvo galima pasigrožėti ir senovinių automobilių ekspozicija „Seni kibirai“, o vakarop Priekulės Ernsto Vicherto mėgėjų teatro aktoriai kvietė visus į tik Mažajai Lietuvai būdingos ketvirtos valandos kafijos gėrimo tradicijos pristatymą. Festivalio metu veikė ir didelė prekybininkų mugė. Joje buvo galima įsigyti įvairių rankdarbių, paveikslų, žaislų ir t. t.

Susiburti ant prieplaukos krantinių masino ir pagrindinis šventės atidarymo akcentas – laivų paradas. Iki pat vėlaus vakaro, kol festivalio pabaigą vainikavo fejerverkai, susirinkusiuosius Drevernos svečius linksmino Iglės, Sauliaus Prūsaičio ir jo grupės bei „Rondo“ dainos.

Parengta pagal Savivaldybės spaudos pranešimą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių