Drevernos apžvalgos bokštui – puikūs įvertinimai

„Keliauk Lietuvoje“ užsakymu buvo atliktas Lietuvos turistinių objektų vertinimas, siekiant atskleisti geriausiai turistų lankymui pasiruošusias vietas. Vienoje iš kategorijų, kurioje buvo vertinamos apžvalgos aikštelės, bokštai ir piliakalniai, geriausiai įvertintas Drevernos apžvalgos bokštas. 

Įvertinta tai, kad įrengtas turistinis kelio ženklas į objektą, kiti atpažinimo ženklai ir keletas informacinių stendų, turistinės nuorodos į kitus objektus. Taip pat lankytojus pasitinka funkcionali automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje pažymėtos vietos neįgaliesiems, įrengta užtektinai suoliukų ir šiukšliadėžių. Netoli objekto, prie mažųjų laivų uosto, yra ir lankytojų tualetas. 


Kaip turistų lankymui geriausiai pasiruošusios vietos Klaipėdos rajone esantys objektai įvertinti ir kitose kategorijose. Į turizmo informacijos cent­rų TOP 25 patenka Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras. Į miestų aikščių, pagrindinių gatvių, alėjų, krantinių TOP 25 patenka Drevernos mažųjų laivų uostas. Į muziejų, lankytojų centrų, dvarų, pilių ir kitų lankomų objektų TOP 25 patenka Pajūrio regioninio parko lankytojų centras. Į sakralinio paveldo objektų TOP 25 patenka Gargždų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia. Gamtos paveldo objektų, pažintinių takų kategorijos TOP 25 yra du rajono objektai: sveikatos takai Karklėje ir Olando Kepurės skardis.
Tyrimas buvo atliktas siekiant vystyti turizmo infrastruktūrą, paslaugų kompleksiškumą ir gerinti traukos objektų pasiekiamumą šalyje.


Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių