Dronas nepilnamečių pažeidimų neužfiksavo

Per Klaipėdos apskrityje vykdytas priemones nepilnamečių daromiems teisės pažeidimams užkardyti naudojant dronus pažeidimų nenustatyta.


Klaipėdos apskrities VPK VTT Prevencijos skyriaus ir struktūrinių padalinių bendruomenės pareigūnai, bei Kriminalistinių tyrimų tarnybos specialistai, siekdami skatinti jaunimą elgtis saugiai ir atsakingai, bei užkardyti nepilnamečių daromus teisės pažeidimus, ypač dėl tabako gaminių vartojimo ir turėjimo nuo 2023 m. birželio 20 d. vykdė prevencines priemones, per kurias galimiems pažeidimams fiksuoti buvo naudojami dronai.

Priemonės vyko visuose Klaipėdos apskrities miestuose ir rajonuose, išskyrus Palangą – dronas čia negalėjo skristi dėl netinkamų oro sąlygų. Pareigūnai lankėsi prie švietimo įstaigų, parkuose, paplūdimiuose, prie tvenkinių ar kitų vandens telkinių – vietose, kur jaunimas mėgsta susiburti ir ne tik miestuose ar rajonų centruose, bet ir atokesniuose miesteliuose. Pareigūnai kalbėjosi su sutiktais jaunuoliais, aiškino alkoholio ir tabako galinių keliamą žalą ir gresiančią atsakomybę už jų vartojimą ar turėjimą. Pažeidimų per priemonę nebuvo užfiksuota.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių