Gabiausiems šalies mokiniams – apdovanojimai

Asociatyvi nuotr.

Lietuvos Respublikos Vyriausybėje gruodžio 3 d. rinkosi gabiausi šalies mokiniai, šiais metais atstovavę Lietuvai tarptautiniuose konkursuose ir olimpiadose.
Mūsų atstovai iškovojo 5 aukso, 9 sidabro ir 28 bronzos medalius, 1 pagyrimo raštą, 2 pirmąsias, 6 antrąsias ir 4 trečiąsias vietas bei 5 specialiuosius apdovanojimus. Iš viso Lietuvos vardą savo pasiekimais ir žiniomis pasaulyje garsino net 80 mokinių.

Pasidžiaugti puikiais ateitį kuriančių jaunų žmonių pasiekimais atvyko ir jų mokytojai bei tarptautiniams renginiams pasiruošti padėję mokslininkai, kiti savo srities profesionalai. Dalyvius sveikino Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ir švietimo, mokslo ir sporto minist­rė Jurgita Šiugždinienė. Auksu šiemet apdovanoti Tarptautinės geografijos olimpiados dalyvis Edgaras Zaboras iš Pranciškonų gimnazijos ir Klaipėdos licėjaus mokinys Augustinas Jučas, atstovavęs mūsų šaliai Baltijos šalių informatikos olimpiadoje. Net trimis komandiniais aukso medaliais pasipuošė Europos praktinės gamtos mokslų olimpiados dalyviai. Sidabro medalius pelnė tarptautinėse geografijos, biologijos, chemijos, ekonomikos ir Baltijos šalių informatikos olimpiadose dalyvavę mokiniai. Prestižinis Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) specialusis apdovanojimas skirtas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos mokiniams Kamilei Balžekaitei ir Edui Kačerginskiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių