Gardžiuokimės… su čempionato organizatore Beata Nicholson

„Gero ūkininko“ čempionatas sugrįžta: antrą kartą vykstančiame konkurse valgytojai kviečiami rinkti geriausius ūkininkus, kurie savo produkciją augina darnoje su gamta. Čempionatą globojanti Beata Nicholson teigia, kad taip galime išreikšti padėką žmonėms, besirūpinantiems mūsų kasdieniu „stalu“. Ūkininkus gali nominuoti auginamo maisto valgytojai, kaimo bendruomenė ar kiti. Ūkininkai gali ir patys užregistruoti save konkursui.


„Kviečiame aktyviai į šį čempionatą įsitraukti ne tik ūkininkus, bet ir visą visuomenę. Juk jei ne ūkininkai, ant mūsų stalo nebūtų šviežių daržovių ar kokybiškos mėsos. Šiame konkurse visi turime progą nominuoti pamėgtus ūkius ir taip atsidėkoti už rūpinimąsi mūsų „stalu“ ištisus metus“, – sako žinoma televizijos laidų vedėja Beata Nicholson, šio čempionato globėja.
Ji priduria, kad iš ūkininkų maisto produktus įsigyjame visų pirma dėl to, jog jie auginti ir puoselėti jų pačių rankomis. Iš ūkininkų įsigyjame ne tipinį produktą, kuris niekuo nesiskiria nuo tokio paties kitame prekybos centre, bet visą produkto istoriją. Tuo pačiu – produkto auginimo ir vartojimo tradicijomis kuriamą kultūrą.
Ūkininkus, kurie yra mūsų stalo gero skonio ambasadoriai, galime nominuoti iki birželio 25 dienos, užpildydami anketą www.gerasukinininkas.lt.


Mikos SAVIČIŪTĖS nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių