Gargždams – 2,7 milijonų eurų! Kaip įmanoma? Kurkime kartu!

Vidaus reikalų ministerija iš administruojamos ES fondų investicijų programos bendruomenių inicijuojamoms veikloms 2021–2027 m. laikotarpiu ketina skirti dvigubai daugiau lėšų – iš viso 52,46 mln. eurų. Programos konkurse ruošiasi dalyvauti ir Gargždų miesto vietos veiklos grupė. Kokybiškai parengta Gargždų VVG plėtros strategija galėtų pretenduoti į maždaug 2,7 mln. eurų!
Visuomenės narių įtraukimas į viešojo valdymo procesus yra demokratinės visuomenės varomoji jėga, todėl kiekvienoje demokratinėje šalyje šis procesas įvairiais būdais skatinamas. Gargždų miesto vietos veiklos grupė siekia padėti užmegzti ryšius tarp miesto gyventojų, įstaigų ir organizacijų. Kviečiame Gargždų miesto socialines problemas spręsti ir ateitį kurti kartu!
Kviečiame visus norinčius prisidėti prie socialinės atskirties mažinimo Gargždų mieste prisijungti prie Asociacijos Gargždų miesto vietos veiklos grupės iki 2023 m. birželio 5 d. 12 val. pateikiant įstojimo į VVG narius prašymą el. p. indre.ziediene@klaipedos-r.lt
Taip pat kviečiame visas miesto įstaigas, organizacijas ar privačias įmones teikti projektines idėjas, kurios galėtų būti integruotos į naujai rengiamą Gargždų miesto vietos plėtros strategiją ir padėtų spręsti miesto socialines problemas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių