Gargždiškiai pramogautojams siūlo garantuotą juoką

Povilas ir Laurynas burbulinį futbolą atrado internete ir iškart suprato, kad ir Lietuvoje tokia pramoga bus populiari.

 

Gargždiškiai moksleiviai Povilas Kelbauskis ir Laurynas Alekna šią vasarą ėmėsi ekstremalaus verslo – lauko pramogų mėgėjams pasiūlė burbulinį futbolą. Šis žaidimas – smagus reginys stebintiesiems ir dar įspūdingesnis patiems žaidėjams. Į futbolo aikštę jie bėga dėvėdami specialius guminius kamuolius, o tikslą turi vieną – įmušti įvartį. „Griauk, versk, stumk – daryk viską, kad laimėtum, nes čia – taisyklių ir skausmo nėra“, – taip Lietuvoje dar naują pramogą pristato jaunieji verslininkai.

Verslą rado internete

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos būsimieji abiturientai P. Kelbauskis ir L. Alekna apie bendrą verslą pradėjo galvoti ankstyvą pavasarį. Vaikinai iškart apsisprendė nerti į pramogų sritį, tad interneto platybėse ėmė žvalgytis užsienyje populiarių žaidimų. Burbulinis futbolas jiems pasirodė įspūdingas, smagus ir vertas dėmesio. Juolab kad Klaipėdos rajone niekas panašios paslaugos neteikia, vieninteliai konkurentai – Vilniuje.

Internetu iš užsienio parsisiuntę 11 burbulinių kamuolių vaikinai nenusivylė – jų kokybė pateisino lūkesčius. Įsigiję nedidelius futbolo vartus, kamuolių ir aikštės ženklinimo inventorių, vaikinai netrukus ėmė rinkti užsakymus. Tiesa, planus kiek sujaukė nedėkinga vasaros pradžia, mat klientų nebuvo daug. „Pirmąjį užsakymą gavome Ignalinoje. Tai iki šiol tolimiausia vieta, į kurią teko važiuoti. Dalyvavome įmonės vakarėlyje, iš kurio darbuotojai išėjo su šypsenomis. Supratome, kad žmonėms mūsų pramoga tikrai patinka“, – tikino vaikinai.

Jiedu jau lankėsi „Bliuzo naktyse“ Varniuose, elektroninės muzikos festivalyje „Tundra“, o praėjusį savaitgalį vos spėjo suktis „Karklės“ festivalyje. Pastarajame dalyvių susidomėjimas tokiu ekstremaliu futbolu buvo didžiausias.

Geros emocijos – neišvengiamos

Laurynas ir Povilas pasakojo, kad žaidimo tikslas – įmušti įvartį į priešininkų vartus. Tam nereikia didelio fizinio pasirengimo ir įgūdžių. Apvalus kostiumas suteikia visapusišką apsaugą, o žaisti gali įvairaus amžiaus vyrai, moterys bei vaikai. Toks kostiumas sveria 10 kg, o viduje yra įtvirtinti specialūs diržai. Iš pažiūros skaudus griuvimas baigiasi didžiule juoko doze, mat iš tiesų skausmo patirti neįmanoma. „Įsivaizduokite, kaip iš skirtingų futbolo aikštelės kampų ima bėgti komandos nariai, o susidūrę žaidėjai skrieja po kelis metrus į šonus. Šypsenos neišvengiamos“, – išbandyti pramogą gundė gargždiškiai.

Žaidimui reikalingas apie 20 metrų žalias plotas, o neturintiesiems tokios erdvės, organizatoriai vietą parenka patys.

Šį žaidimą gali žaisti komandos 5×5 arba 3×3. Povilo ir Lauryno įsitikinimu, tai puiki pramoga masiniuose renginiuose, taip pat įmonių ar įstaigų susibūrimuose. Šią vasarą burbulinio futbolo paslauga kainuoja 60 Eur už valandą. Vaikinai skaičiuoja, kad investicijos gali atsipirkti dar šiemet, nes rugpjūtis yra ypač dosnus užsakymų. Paklausti, kiek šis verslas jiems atsiėjo, gargždiškiai neslėpė – investavo kelių vasarų uždarbį. Žinoma, rėmė ir tėvai.

Daugiau apie gargždiškių siūlomą paslaugą galite sužinoti internete www.burbolas.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių