Gargždiškis priekaištauja dėl neūkiškumo

Gyventojas kreipėsi į „Bangą“ keldamas klausimą, kodėl antrą kartą perasfaltuojama J. Basanavičiaus gatvės atkarpa nuo sankryžos su Pušų g. iki sankryžos su Senuoju taku. Kiekvieną dieną pro ten važiuojančio gargždiškio nuomone, tai – pinigų švaistymas ir akivaizdus neūkiškumas.

„Buvo geriausia gatvė, o dabar išardė ir paliko, dargi su duobėmis. Praėjusiais metais klojo asfaltą J. Basanavičiaus g. iki pat buvusios kulinarijos parduotuvės. Dabar paėmė šį gabalą, išskuto ir iš naujo klos. Šuliniai neiškelti, panašu, kad bus klojama tokiu pat sluoksniu. Skaudu žiūrėti, elgiamasi neūkiškai“, ‒ samprotavo gargždiškis. Jis pridūrė, kad pritaria planuojamai plento per Minijos tiltą rekonstrukcijai – ten sunku pėstiesiems eiti.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus vyr. specialistė Rita Rapalienė „Bangą“ informavo, kad praėjusiais metais J. Basanavičiaus gatvėje rekonstruota atkarpa nuo Pušų g. iki Klaipėdos g., o šiais metais darbai tęsiami ir asfaltuojama kita, minėtoji atkarpa. „Čia buvo vestos komunikacijos, atlikta kitų darbų, tad kelio būklė buvo prasta – danga buvo nusidėvėjusi, atsiradę įdubų. Asfaltas bus klojamas pagal numatytus reikalavimus – 6 cm storio“, ‒ teigė R. Rapalienė.

Monika CALZONAITĖ
Aut. nuotr.

1 Komentaras

  • Daroma visai teisingai ,tik laikas pasirinktas kvailai ,neatsižvelgiant į perspektyvine orų prognoze.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių