Gargždų autobusų stotis: darbus tęs naujas rangovas

Netrukus ir vėl pajudės kurį laiką sustoję Gargždų autobusų stoties statybos darbai. Savivaldybė pasirašė sutartį su rangovu, kuris tęs pradėtus darbus. Sutartis su ankstesniu rangovu buvo nutraukta dėl vykstančių įmonės bankroto procedūrų.

Stoties vizualizacija.

„Ilgai laukta ir džiugi žinia. Turime naują Gargždų autobusų stoties rangovą ir tikėkimės, kad šį kartą pasisekė. Stoties laukia ne tik gargždiškiai, bet ir visi atvykstantieji į rajono centrą. Tai lyg savotiška miesto vizitinė kortelė. Viliuosi, kad rangovas darbus sėkmingai pabaigs, o Gargždai turės naują ir modernią autobusų stotį“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Gargždų stoties rangos darbus vykdys UAB „Autentė“.

„Sutartis jau pasirašyta, rangovas dar turi pateikti sutarties užtikrinimo garantą. Jisdarbusįsipareigojo atlikti per pusę metų. Žiemą rangovas gali pasinaudoti technologine pertrauka, tad tikimės, kad duris stotis atvers iki vasaros. Nebaigta statyba tikrai nepuošia miesto, gerai, kad judame pirmyn“, – sako Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Naujoji autobusų stotis bus ovalo, cilindro formos. Pastatas sieks iki 7 metrų aukščio, o jame dominuos mediena, stiklas ir metalas. Suplanuotos 4 autobusų sustojimo vietos, 11 vietų automobiliams. Perone bus įrengta lauko medija ir keleivių informavimo sistema. Stoties pastatas su keleivių laukimo sale, prekybos vieta, bilietų kasa, informacijos centru, sanitarinėmis ir administracinėmis patalpomis bus apie 140 kv. m dydžio.

Sutartis su UAB „Autentė“ pasirašyta už kiek daugiau nei 719 tūkst. eurų.

Klaipėdos rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių