Gargždų autobusų stotyje – papildomi darbai

„Bangos“ skaitytojai teiraujasi, kada bus baigta naujoji Gargždų autobusų stotis, pastebėta, kad dabar statybininkai vėl aktyviai darbuojasi, bet vienu metu nesimatė jokios veiklos.

Statybos ir infrastruktūros skyriaus Infrastruktūros plėtros poskyrio vedėja Aistė Daukantienė informuoja, kad Gargždų autobusų stoties statybos darbai buvo sustoję dėl kelių priežasčių. Techninės priežiūros specialistai dėl anksti pavasarį buvusių gausių kritulių bei technologinių ypatybių neleido vykdyti stogo klojimo darbų. Todėl darbai buvo sustabdyti 33 kalendorines dienas.

Taip pat atsirado ir kitų papildomų darbų, kurie ištęsė darbų terminą. Kadangi Savivaldybė  siekia skatinti tvarų susisiekimą aplinkai draugiškomis priemonėmis ir Klaipėdos rajone konkursą vežėjui, kuris veš keleivius Klaipėdos rajono savivaldybės organizuojamais maršrutais, organizuoja VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas, o konkurso sąlygose numatyta, kad apie 80 procentų autobusų bus varomi elektra, suspaustomis dujomis, atsirado poreikis įrengti elektrinių autobusų įkrovimo stoteles.

Šiuo metu naujoje stotyje liko atlikti vidaus apdailos darbus, įrengti švieslentes, smulkius aplinkos tvarkymo darbus. Planuojama darbus baigti per rugpjūčio mėnesį. Vėliau dar laukia statybos užbaigimo ir nekilnojamojo turto registravimo procedūros. Lygiagrečiai bus sprendžiamas klausimas ir dėl stoties operatoriaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių