Gargždų fontano ir aikščių laukia permainos 

„Bangos“ skaitytojai teiraujasi, kodėl nebeveikia jų pamėgtas fontanas Savivaldybės aikštėje.

„Ne vieną dešimtmetį skaičiuojančio fontano, esančio Savivaldybės aikštėje, dalys jau nusidėvėjusios, jos genda vis dažniau. Šiuo metu fontanas neveikia, nes sugedo siurblys, ieškoma naujo, kuris tiktų pagal reikalingus parametrus.

Taip pat šiemet planuojama pirkti Savivaldybės aikštės ir aplinkinių teritorijų, tokių kaip Rinkos aikštė ir skveras prie Minijos gatvės, tvarkymo projektą.

O galimybė atkurti istorinę Rinkos aikštę atsirado Savivaldybei įsigijus senąjį pašto pastatą. Jį nugriovus, bus atverta erdvė į Gargždų katalikų bažnyčios kompleksą. Taip būtų sprendžiamas ir chaotiškas automobilių stovėjimo klausimas. Dalis aikštės būtų skirta automobilių statymui, kitoje dalyje būtų galima atkurti istorinės miesto aikštės fragmentą ir čia vėl organizuoti svarbius kultūrinius, visuomeninius renginius. Jau pasirašyta ir sutartis su rangovu, kuris parengs pastato nugriovimo projektą“, – paaiškino Rita Rapalienė, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus patarėja, atliekanti skyriaus vedėjo funkcijas.

„Bangos” informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių