Gargždų jubiliejui – žaidimas „Meno ieškynės“

Vilijos BUTKUVIENĖS nuotr.: žaidimo „Meno ieškynės” žemėlapyje rasite ir „Bangos“ redakciją. Ant jos lango puikuosis Pijaus Jokubaičio kūrinys, kuriuo džiaugiasi ir Vaikų dailės studijos vadovė, žaidimo iniciatorė N. Jokubaitienė.

Pirmą kartą artėjant Gargždų jubiliejiniam gimtadieniui mieste organizuojamas pažintinis-orientacinis žaidimas „Meno ieškynės“. Jo iniciatoriai yra Gargždų kultūros centro vaikų dailės studija, kuriai vadovauja Nomeda Jokubaitienė.
Pažintinis-orientacinis žaidimas „Meno ieškynės“ – tai meno projektas, skatinantis Gargždų miesto gyventojus ir svečius kūrybiškai pažinti miesto kultūrą, istoriją, prisiliesti prie unikalaus miesto kraštovaizdžio, susipažinti su vietos verslo ir kitomis organizacijomis. Žaidimo tikslas yra aktyvinti žaidimo dalyvių kūrybinę veiklą ir turiningą laisvalaikį, ugdyti meninę brandą ir estetinį suvokimą.
Žaidimas vyks gegužės 15–28 d. Jame galima dalyvauti asmeniškai arba suburti bendraminčių komandą. Pagrindinė užduotis – teks surasti 20 meno objektų, kurie bus paslėpti įvairiose Gargždų vietose, įstaigose ir kt. Užsiregistravęs dalyvis (-iai) ne vėliau kaip iki gegužės 28 d. turi atsiųsti 20 asmenukių iš visų žemėlapyje nurodytų objektų. Svarbu, kad nuotraukoje turi gerai matytis dalyvis arba dalyvių grupė ir meno objektai.
Žaidimo dalyviams paskatinti bus įvairiausių prizų, o dalyvių apdovanojimai vyks Gargždų miesto gimtadienio metu (birželio 2 d. Minijos slėnyje).
Daugiau informacijos apie žaidimą – https://gkc.lt/pazintinis-orientacinis-zaidimas-meno-ieskynes. #menoieskynes

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių