Gargždų miesto parke šalinimui pažymėti medžiai

Akyli gargždiškiai savaitgalį išėję pasivaikščioti į Gargždų miesto parką pastebėjo naujai pažymėtus medžius. Redakcijos jie paprašė išsiaiškinti, ar medžiai bus kertami. Kiek tokių kirtimų numatyta.

Jau anksčiau „Bangoje“ rašėme, kad antrojo etapo parko tvarkymo darbų sutartis pasirašyta su UAB „Transjuda“. Sutartis galioja iki 2022 metų lapkričio 30 d., darbų vertė – 940,6 tūkst. eurų. Pagal parengtą projektą, įgyvendinant antrąjį parko tvarkymo etapą, numatyta pašalinti kiek daugiau nei septynias dešimtis medžių. Tačiau Klaipėdos rajono mero patarėjas Jevgenijus Bardauskas informavo, kad rangovas įvertino medžius ir numatė kirsti tik 20. Tai žymiai mažiau nei buvo numatyta iš anksto.

Priminsime, kad antruoju etapu bus įgyvendinama nemažai infrastruktūrinių darbų. Bus įrengti Šeimos ir Istorijos takai su asfalto danga ir skaldyto granito trinkelių apvadu, išasfaltuotas takas, jungiantis Šeimos ir Kultūros takus vakarinėje parko dalyje šalia sporto įrenginių. O jau praminti takai bus padengiami skaldele. Atsiras ir visiškai naujas bei modernus apšvietimas, leisiantis parką lankyti ir tamsios paros metu.

Taip pat bus atnaujinami vadinami senieji ir naujieji laiptai, lieptas per senvagę. Parke atsiras ir nauji suolai, dviračių stovai, šiukšliadėžės. Vietoje senojo tualeto bus pastatytas naujas sanitarinis konteineris, atvestas vandentiekis ir nuotekų tinklai.

Bus įrengta nauja vaikų žaidimo aikštelė. O įvairiems renginiams bus pastatytas amfiteatras su betoninės liejamos formos suolais ir tarpuose apželdinama plastikinio korio danga.

Agnė ADOMAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių