Gargždų turguje – sendaikčių krautuvėlė

Sendaikčių krautuvėlė Gargždų turguje duris atveria 3 kartus per savaitę. Kai ji veikia, nėra valandėlės, kad neužsuktų koks pirkėjas, o dažnai aplanko ir nuolatiniai klientai. Vitrininiame lange tarp porcelianinių puodelių vazoje svyra lauko ramunių puokštė – parduotuvėlės šeimininkė jas suskina savo sodyboje.


10 metų Gargždų turguje sendaikčiais prekiaujanti Renata sako, kad brangina kiekvieną pirkėją. „Neretai čia užsuka ir tokių žmonių, kurie nėra buvę nė karto. Nustemba, kai pamato prekių asortimentą. Pasidairo, pasidomi, žiūrėk, kitą kartą jau ateina ir kažko konkretaus ieškodami“, – šypsojosi krautuvėlės savininkė, pasakodama, kad net ne viena Lietuvos įžymybė yra pirkusi jos prekių savo namų interjerui.
Ilgametė pedagogė, gargždiškė Lilija Vyšniauskienė į sendaikčių krautuvėlę užsuka kokios malonios smulkmenėlės pasidairyti, o ir šiaip į gražius daiktus akis paganyti. „Smagu šioje krautuvėlėje apsilankyti, maloniai pabendrauti, visada išeinu su gera nuotaika“, – kalbėjo krautuvėlėje sutikta Lilija.

Prekių asortimentas čia yra įvairus, nuolat besikeičiantis: šalia porcelianinių ar keramikinių indų puikuojasi stiklo, krištolo taurės, palubėje supasi šviestuvai, sienas pagyvina paveikslai, o tiems, kurie norėtų ne tik savo buitį pagražinti, bet ir energingiau gyventi, yra net dviračių pasiūla.
„Mūsų krautuvėlė nėra antikvariatas. Čia vyrauja ir senienų, ir šiuolaikinių daiktų įvairovė: kartais pasitaiko vienas kitas gaminys ir garsių prekinių ženklų, sakykime, porceliano indų „Kaiser“, „Villeroy and Boch“, „Stratford“, taip pat ir „Jysk“ gaminių.
Nuolat keliaujame į Vokietiją, Belgiją, Olandiją, Švediją, Norvegiją ir kitas šalis pasipildyti prekių. Patys su vyru vežame, patys rūšiuojame. Aišku, verslas yra rizikingas, kartais tenka pirkti katę maiše: net nežinai, ką rasi“, – pasakojo Renata, nuoširdžiai kviesdama į „Sendaikčių krautuvėlę“ nuo 10 iki 14 val. antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais.

Vita VITAITĖ
Aut. nuotr.

1 Komentaras

  • Tai kuriomis trimis savaitės dienomis dirbate? Ar šiamdien, t.y..rugsėjo 23d. dirbsite? Jei taip, tai nuo kelintos valandos. Dėkoju

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių