Gargžduose atidaryta pirmoji Lietuvoje speciali 3×3 krepšinio aikštelė

2022 m. liepų 6-ąją Gargžduose oficialiai atidaryta pirmoji Lietuvoje specialiai 3×3 krepšiniui pritaikyta aikštelė. Sertifikuotą FIBA dangą šiai aikštelei klojo Lietuvos krepšinio federacijos partneris „Bergo Flooring AB“ ir jų atstovai Lietuvoje UAB „West Sport Group“.

Aikštelės atidarymo proga Gargždų miesto krepšinio komanda kartu su 3×3 Klaipėdos lyga suorganizavo 3×3 turnyrą, kuriame varžėsi daugiau kaip 20 komandų iš įvairių Lietuvos miestų.

Oficialioje aikštelės atidarymo ceremonijoje dalyvavo Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas, kuris renginio metu pasidžiaugė Klaipėdos rajono sporto infrastruktūra, meilę sportui ir žinoma krepšiniu.

Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas pasidžiaugė jaunimo ir komandų aktyvumu dalyvaujant turnyre ir jau pirmąją aikštelės diena jos įveiklinimu ir palinkėjo visiems saugoti aikštelę, kad joje galėtų vykti kasmetiniai 3×3 krepšinio turnyrai.

Gargždų komandos dalininkas Ovidijus Jakubaitis ir direktorius Justas Bražas dėkodami Lietuvos krepšinio federacijai, Klaipėdos rajono vadovams įteikė oficialius 3×3 krepšinio kamuolius, kaip padėką ir pakvietė lankytis naujoje aikštelėje ne tik jaunimą bet ir rajono administraciją.

Komandos vadovas

Justas Bražas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių