Gargžduose duris atvėrė išskirtinių skanumynų parduotuvė „Sweet Spot“

Gargžduose (Klaipėdos g. 6) birželio viduryje atsirado unikali vieta smaližiams. Parduotuvės „Sweet Spot“ įkūrėja Inga Žilevičienė klientams pasiūlė neragautų saldainių ir užkandžių iš viso pasaulio.

Įgyvendino svajonę

„Sweet Spot“ įkūrusi I. Žilevičienė pasakojo, kad tai pirmasis jos verslas, kurio imtis padėjo einamos mažmenos vadovės pareigos, ilgametė patirtis ir sukauptos žinios. Idėja atidaryti krautuvėlę jai kilo maždaug prieš dešimtmetį, o neradus tinkamų patalpų šią svajonę teko atidėti vėlesniam laikui. „Turiu paauglį sūnų, kuriam dažnai parveždavau užkandžių ir saldumynų iš užsienio. Jam patikdavo, nes tokius matydavo tik „Instagram“ ir „TikTok“ programėlėse“, ‒ atkreipė dėmesį pašnekovė. Taigi, žinodama, kad jaunuoliams tokios prekės yra įdomios, ilgai brandintą mintį moteris materializavo klausydama savo intuicijos ir stengdamasi nepasiduoti abejonėms.

Raminančiai nuteikė šeima

Anot pašnekovės, iš pradžių ji viską tyliai darė viena: ieškojo nuomojamų patalpų, bendravo su tiekėjais, domėjosi jų sąlygomis, o tik vėliau šia žinia pasidalijo su savo artimaisiais. Kai sulaukė jų pritarimo ir palaikymo, visi drauge pasinėrė į darbus. „Vyras, padedamas sūnaus, atliko didžiąją dalį remonto ir baldų gamybos darbų. Dukra, kuri šiuo metu studijuoja Vilniuje, padėjo vizualizuoti parduotuvės konceptą ir būsimą įvaizdį, o sūnus prisidėjo kruopščiai rinkdamas gardžiausius produktus dar tuščioms lentynoms“, – vardijo I. Žilevičienė. Ji džiaugėsi, kad užklupus dvejonėms bei apmąstymams, kai darbų pabaigos nebuvo matyti, ją gelbėjo ir pasitikėjimą kėlė didžiulis šeimos padrąsinimas, visapusiška pagalba.

Tiks ir dovanoms

Paklausta, kodėl parduotuvę atidaryti nusprendė būtent Gargžduose, pašnekovė atsakė, kad krautuvėlės, kuri būtų orientuota į jaunąją kartą, šiame mieste labai trūksta ir todėl, jog pati čia gyvena. „Manau, kad ir maži, ir dideli lankytojai tikrai ras, kuo pasilepinti savaitgalio vakarais ar po sunkios darbo dienos, kai norisi save kažkuo apdovanoti“, ‒ akcentavo verslininkė ir pridūrė, kad, be to, pirkėjai galės įsigyti ir skanių dovanų įvairiausioms progoms. I. Žilevičienė kalbėjo, kad per kūrimosi laikotarpį sunkiausia buvo tada, kai sukrėtė žinia apie karą Ukrainoje. „Pamenu, jog tuo metu abejonės ėmė viršų ir negalėjau apsispręsti, ką daryti toliau: tęsti remonto darbus, rengti patalpas ar tiesiog viską nutraukti“, ‒ dėstė moteris. Ji atskleidė, kad parduotuvėje šiuo metu dirba atsakingas ir sąžiningas žmogus, kuris yra dėmesingas vaikams, jaunimui ir vyresniosios kartos klientams.

Egidija JOKUBAUSKAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių