Gargžduose pirmadienį VMI paslaugas klientams teiks nuotoliniu būdu

2023 m. vasario 10 d., Klaipėda. Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad vasario 13 d., pirmadienį, dėl tądien numatomo elektros energijos tiekimo atjungimo paslaugos Gargžduose klientams bus teikiamos nuotoliniu būdu, aptarnavimas gyvai laikinai nevyks. Rezervuoti gyventojų vizitai perkelti į kitą dieną, apie tai klientai informuoti.
Primename, kad VMI paslaugas teikia ir telefonu 8 5 2191 777. Iš anksto rezervavus laiką vizitui paslaugas galima gauti bet kuriame gyventojų aptarnavimo padalinyje (Gargždų gyventojams artimiausi veikia Kretingoje ir Klaipėdoje). Visus VMI klientų aptarnavimo padalinių darbo laikus galima sužinoti čia.
VMI pataria gyventojams naudotis e.paslaugomis, Mano VMI ar Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) pasiekiamos bet kuriuo gyventojui patogiu laiku. Informacijos mokesčių klausimais savarankiškai galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt, specialistų konsultacijos teikiamos paskambinus 1882 (+370 5 260 5060).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių