Gargžduose – prekybos centrų dygimo bumas

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Justas Ruškys savo feisbuko paskyroje pranešė, kad pagaliau į Gargždus „ateina“ dideli vardai: „Lidl“, „Rimi“, „Auto Aibė“. „Džiaugiuosi, jog ne tik bus užstatyti tušti plotai įvažiuojant į Gargždus, bet ir atsiras daugiau pasirinkimo gyventojams, daugiau darbo vietų Gargžduose bei atsiras sveika konkurencija komercinių plotų rinkoje. Pagaliau rajono gyventojai išleis mažiau, nes nereikės važinėti į Klaipėdą apsipirkti!“ – rašo Administracijos direktorius.

Anot jo, Klaipėdos rajono savivaldybėje pristatomi projektiniai pasiūlymai, su kuriais kviečiama susipažinti bei teikti pasiūlymus. „Lidl“ prekybos centras numatomas Gargžduose, Dariaus ir Girėno g. 2, su 109 vietų automobilių stovėjimo aikštele. Įvažiavimas į „Lidl“ teritoriją projektuojamas iš šiaurinėje pusėje, prie „Maxima“, esančio keliuko. Viešas projekto pristatymas vyks vasario mėn. 25 d., 15.00 val. nuotoliniu būdu per „Zoom“ platformą: https://us02web.zoom.us/j/4758169283

„Rimi“ prekybos centras numatomas Gargžduose, Pasienio g. 1, su 84 vietų automobilių stovėjimo aikštele. Įvažiavimas į „Rimi“ teritoriją numatomas iš Kretingos plento.

„Auto Aibė“ su paslaugų, administracinėmis ir gydymo patalpomis numatoma Gargžduose, Žemaitės g. 74, su 74 vietų automobilių stovėjimo aikštele. Įvažiavimas į teritoriją šiaurinėje sklypo pusėje, išvažiavimas per gretimą sklypą Žemaitės g. 76.

„Jau nekalbu apie seniai lauktą Gargždų stoties projektą, kuris jau vykdomas, ir kurio vietoje atsiras UAB Baltisches Haus (parduotuvių tinklo „IKI“ savininkai) Klaipėdos g. 35, su 136 vietų automobilių aikštele bei prekybos centru ir autobusų stoties kompleksu. Greitu metu nebeatpažinsite Klaipėdos rajono centro“, – pasidžiaugė Administracijos direktorius.

Daugiau įvairių numatomų projektinių pasiūlymų Klaipėdos rajone galite rasti: https://www.klaipedos-r.lt/index.php?3074850356

1 Komentaras

  • „Greitu metu nebeatpažinsite Klaipėdos rajono centro“. Atpažinsime, iš duobėtų ir nelyginamų gatvių ar šunims nutiestų šaligatvių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių