Gargžduose – trigubai didesnė ir atnaujinta „Autoaibės“ parduotuvė

Akcijos ir dovanos, didžiulė savitarnos salė ir praplėstas asortimentas lauks „Autoaibės“ klientų Gargžduose, visiškai naujose patalpose, Žemaitės g. 74. Pagaliau baigėsi autodalių prekybos centro statybos, įrengimo ir prekių perkraustymo darbai. „Autoaibės“ kolektyvas su džiugiu jauduliu atveria savo duris. Atidarymo proga šventinė nuotaika ir specialios nuolaidos galios iki vasario devintos dienos. Nedelskite, užsukite – juk geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti!

Didžiausia Gargžduose

Autoaibė“ prekės ženklas žymi daugelyje Lietuvos miestų veikiantį autodetalių parduotuvių tinklą, taip pat ir šiuolaikišką parduotuvę elektroninėje erdvėje. „Autoaibės“ akcininkai valdo 16 šios įmonės padalinių visoje Lietuvoje, rinkoje jie ne naujokai. Gargžduose šis verslas sėkmingai veikia net vienuolika metų. Sukaupta ilgametė patirtis leidžia suprasti klientų poreikius, tinkamai parinkti autodalių tiekėjus ir dalykiškai pakonsultuoti kiekvieną, kuriam reikia pagalbos. Dabar „Autoaibės“ prekybos centras užima 1900 kv. m, iš kurių apie 600 kv. m skirta autodalių ir kitų automobilių priežiūrai skirtų prekių parduotuvei. Tai be jokios abejonės didžiausia autodalių parduotuvė Gargžduose.

Daug greičiau

Kiekvieno verslo esmė yra būti naudingu žmogui. „Autoaibės“ parduotuvės asortimentas praplėstas, todėl populiariausias prekes įsigysite iš karto ir nebereikės laukti, kol jas atsiųs. Nuo šiol Gargždų „Autoaibėje“ autodalys klientui pasiekiamos daug greičiau. Erdvioje ekspozicijų salėje kiekvieną gaminį pirkėjai gali paliesti, savo akimis apžiūrėti, o prireikus patarimo kreiptis į profesionalius pardavėjus-konsultantus. Ne visi susidūrę su tam tikra bėda žino, kaip ją spręsti, todėl prekybos tinklo pardavėjai yra apmokomi tinkamai konsultuoti, patarti. Personalo atranka vyksta itin atsakingai, kruopščiai. Jie nuolat supažindinami su naujausiomis rinkos tendencijomis, apmokomi demonstruoti aukštus aptarnavimo standartus. „Siekiame dirbti taip, kad kiekvienam klientui būtų lengva rūpintis automobiliu. Efektyvumas, veiksmingumas, našumas, produktyvumas, patikimos ir dalykiškos konsultacijos yra verslo sėkmės paslaptis“,–pasakojo „Autoaibės“ prekybos tinklo marketingo vadybininkė Silvija Jogutė. Klientų patogumui įrengta daug didesnė automobilių stovėjimo aikštelė, tad atvykus nereikia sukti galvos dėl automobilio pastatymo.

Atidarymo akcijos

„Į plėtrą Gargžduose investavome daugiau negu 2 milijonus eurų, plėtėme teritoriją pagal augančio verslo poreikius. Atsidarę naujose patalpose tikimės, kad žmonės noriai ateis į geresnę, tris kartus didesnę, visiškai naują parduotuvę, su erdvia, patogiai išdėstyta prekių ekspozicijos sale“, – sakė vienas iš UAB „Autoaibė“ akcininkų Valdas Vaišvila.

Atidarymas neapsieina be šventinio jaudulio, akcijų, smagių pramogų. Su žymia nuolaida pirkėjai gali įsigyti akcijos „Shell“ alyvos, pirmosios pagalbos rinkinį, būtiną kiekviename automobilyje, žieminio langų ploviklio, aušinimo skysčio ir žiemos autochemijos. „Autoaibėje“ apsilankiusių klientų, kurie perka prekių už 30 Eur ar daugiau, laukia staigmena. Jiems yra paruošta speciali dovanėlė. Atidarymo proga visiems pirkiniams taikoma iki dešimties procentų nuolaida perkant su „Autoaibės“ lojalumo kortele. Pasiūlymas galioja tiek naujiems klientams, tiek jau turintiems „Autoaibės“ lojalumo kortelę. Lojalumo programoje nuolaida auga nuo sukauptos prikinių sumos, kuo daugiau perki, tuo didesnę nuolaidą sukaupi.

Patikimai ir saugiai

Naujuosius metus UAB „Autoaibė“ pradeda rimtai – duris Gargžduose atveria naujas prekybos centras, kuriame automobilio dalių ir reikmenų asortimentas praplėstas dvigubai, savitarnos salė išaugo 3 kartus. Yra patogus privažiavimas, ekspozicijų salėje galima apžiūrėti asortimentą, populiariausių prekių įsigysite iš karto. Šiuo metu „Autoaibėje“ yra daugiau 45 000 prekių iš daugiau nei 200 užsienio ir Lietuvos tiekėjų. Automobilių detalės ir kitos autoprekės gaunamos iš patikimų gamintojų, turinčių kokybės vadybos sistemos sertifikatus, tad atnaujintas automobilis tarnaus patikimai, važiuosite saugiai. Suburta profesionalų komanda siekia tapti autodalių prekybos lyderiais Lietuvoje, o ar pavyks – atvykite, konsultuokitės, išbandykite, vertinkite. Kiekvienam prekybininkui labai svarbus klientų pasitikėjimas, šypsena, rekomendacija. O svarbiausia, kad žmogus sugrįžtų ir antrą kartą.

UAB „Autoaibė“ Gargžduose, Žemaitės g. 74, https://www.autoaibe.lt/

Nuotr. Andriaus Jokubaičio

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių