Gausus Klaipėdos rajono gyventojo kortelės startas

„Net 2500 – tiek rajoniečių vos per vieną parą jau turi fizinę ir virtualią Klaipėdos rajono gyventojo kortelę.

Vien ketvirtadienį vakare  vykusio renginio metu atspausdinta 400 kortelių, o mobiliąją aplikaciją „Atviri horizontai“ į savo telefonus parsiuntė beveik 1 500 gyventojų“, – penktadienį pranešė Klaipėdos rajono savivaldybė.

Gyventojai tiek renginio metu, tiek mobilioje aplikacijoje laimėtus prizus darbo valandomis gali atsiimti Savivaldybėje  (Klaipėdos g. 2, Gargždai).

Fizinę kortelę nuo balandžio 5 d. galima išsiimti  patogiu laiku užpildžius prašymą savo gyvenamosios vietos seniūnijoje arba atvykus į Savivaldybę. Tokiu atveju fizinė kortelė  bus išduota per 10 d.

Mobiliąją aplikaciją „Atviri horizontai“ į savo telefonus galima parsisiųsti akimirksniu:  ją rasite „Google Play“ parduotuvėje.  „Apple“ įrenginių vartotojai 𝐥𝐚𝐢𝐤𝐢𝐧𝐚𝐢 kviečiami jungtis prie paskyros per internetinę svetainę 𝐚𝐭𝐯𝐢𝐫𝐢𝐡𝐨𝐫𝐢𝐳𝐨𝐧𝐭𝐚𝐢.𝐥𝐭, patvirtinti tapatybę per Elektroninius valdžios vartus bei gauti savo kodą.

„AppStore“ parduotuvėje programėlė bus randama artimiausiu metu, apie tai bus informuojama atskirai.

Klaipėdos rajono gyventojo kortelės nauda – neabejotina.  Ją galės turėti bei išskirtinėmis sąlygomis naudotis tik Klaipėdos rajono gyventojai, deklaravę gyvenamąją vietą rajone. O pasiūlymų yra įvairiausių.  Klaipėdos rajono gyventojai, turintys šią kortelę, šešiuose Klaipėdos rajono kultūros centruose, Jono Lankučio viešojoje bibliotekoje, Gargždų krašto muziejuje, Klaipėdos rajono turizmo informacijos centre esančioms edukacijoms ir vykstantiems renginiams gaus net 50-ies procentų nuolaidą. Be to, Turizmo informacijos centras taip pat kortelės turėtojams netaikys antkainio suvenyrams ar turistinei atributikai.Nuolaidos kortelės turėtojų lauks ir „Minijos“ kino teatre. Į visus filmus, išskyrus rodomus 3D formatu, suaugusiems bus taikoma 20-ies procentų nuolaida.  Gargždų sporto centras taip pat pritaikys net kelias skirtingas nuolaidas. Pavyzdžiui, 10-ies procentų nuolaidą kortelės turėtojai gaus už salės nuomą, skirtą fiziniam pasirengimui, 15-os procentų nuolaida bus pritaikyta padelio kortų ir dengtos teniso aikštelės nuomai, o net 50-imt procentų pigiau kainuos fizinio aktyvumo skatinimo intervencinės treniruotės, kurias rengia Sporto centras.

Gyventojo kortelės teikiamos nuolaidos apims ne tik Klaipėdos rajoną, bet ir Klaipėdos bei Palangos miestus.  30-ies procentų nuolaida bus taikoma Klaipėdos jaunimo teatre, 25-ių procentų nuolaida – Klaipėdos koncertų salės, Kultūrų komunikacijų centro, Žvejų rūmų renginiuose. Prie platesnio paslaugų spektro, taikomo rajono gyventojams, planuoja jungtis ir Palangos baseinas. Siūloma gyventojams taikyti 10-ies procentų nuolaidas abonementams ir 20-ies procentų vienkartiniams apsilankymams.

Prie šio projekto jungiasi ir verslas. Šiuo metu yra net 33-is įvairias verslo įmones, kurios mūsų gyventojams taikys vienokias ar kitokias nuolaidas. Vidutiniškai nuolaidos dydis bus 10-imt procentų, tačiau yra ir tokių įmonių, kurios taikys 15 ar net 30-ies procentų nuolaidą kortelės turėtojui. O įmonių veiklos spektras įvairius – nuo statybos iki kavinių ar internetinių parduotuvių verslo.

Tiesa, tai bus ne tik nuolaidų programėlė. Tai bus šiuolaikiška priemonė, leisianti sulaukti grįžtamojo ryšio ir iš gyventojų – jie galės dalyvauti apklausose, čia bus galima rasti renginių kalendorių, taip pat balsuoti už Dalyvaujamojo biudžeto projektus ir t. t. Mūsų tikslas – šia kortele paskatinti Klaipėdos rajono gyventojus ne tik lankytis rajono ar miesto kultūriniuose renginiuose, bet ir dalyvauti edukacijose, sporto, kitose veiklose, labiau įsitraukti į rajono gyvenimą ir jaustis tikru rajoniečiu.

Pagal Klaipėdos rajono savivaldybės inf.

Gabrielės ČIUNKAIĖS nuotr.: balandžio 4 d. Gargžduose vyko Klaipėdos rajono gyventojo kortelės starto šventė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių