• 28 lapkričio, 2021
|

Girininkuose raunamos naminukės šaknys

„Bangą“ pareigūnai ne kartą tikino, esą naminukė nebepopuliari. Tačiau panašu, kad šio gėrimo paklausa išlieka. Štai praėjusį penktadienį Girininkuose gyvenamajame name rasta 12 l nelegalaus stipriojo gėrimo. Tiesa, naminukė šiame kaime aptikta antrą kartą per pusmetį. Girininkiškiai svarsto, kad galbūt dabar jau išrautos ilgus metus įsikerojusios nelegalios prekybos šaknys.

Per pusmetį antrąkart

Kai kuriems girininkiškiams, mėgstantiems kilnoti taureles, galimai praėjusio savaitgalio planai pakrypo neplanuotai, ir naminukės paieškos liko bevaisės. Mat penktadienį apie 18 val. Girininkuose gyvenamajame name pas 66 metų moterį rasta ir paima 12 l skysčio su naminės degtinės kvapu. Kaip informavo Klaipėdos rajono policijos komisariato viršininkė Rasa Stasiulaitienė, ši girininkiškė dėl naminukės yra įkliuvusi ir anksčiau, tačiau nepasimoko.

Visgi komisariato viršininkė „Bangą“ tikino, kad naminukės radybos – vienetiniai atvejai. „Žinoma, pareigūnai visuomet turi įtarimų ir informacijos. Tačiau naminukės prekybos piko rajone tikrai nėra. Pastebime, kad dažniausiai ją laiko vyresnio nei 40 metų amžiaus asmenys“, – komentavo pareigūnė.

Verta paminėti, kad dėl naminukės Girininkai policijos akiratin patenka jau nebe pirmą kartą. Dar birželį pareigūnus pasiekė žinia, kad čia nelegaliai prekiaujama naminiais alkoholiniais gėrimais. Tąkart 51 metų girininkiškis nepasikuklino. Jo namuose rastos šešios plastikinės talpos po 5 litrus, dar trys plastikiniai buteliai po 1 litrą bei trys 0,2 l talpos stikliniai indai. Rastose talpose buvo supiltas naminės degtinės kvapą turintis skaidrus skystis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių