„Gray Team MMA“ klubo kovotojai – Europos atviro Grappling čempionato vicečempionai

Šeštadienį vyko Europos atviras Grappling čempionatas, kuriame dalyvavo mūsų klubo kovotojai Egidijus G, Egidijus Š., Tadas Š ir Tadas P. Vicečempionais tapo Tadas Š. ir Egidijus G.

Egidijus Š. dalyvavo Advanced kategorijoje, kurioje kovoja patyrę atletai, ne vienerius metus sportuojantys. Kadangi nebuvo varžovų Beginner kategorijoje, kovotojas buvo perkeltas į aukštesnę kategoriją, kurioje susitiko su kovotoju, turinčiu ženkliai daugiau patirties. Kovos metu varžovas atliko skausmingą veiksmą ir privertė Egidijų Š. pasiduoti.

Kitas mūsų klubo kovotojas Egidijus G. pirmąją savo kovą laimėjo prieš jėgų ir daug patirties turintį varžovą. Finalinėje kovoje susigrūmė su kovotoju iš Latvijos, kuris atliko kojų smaugimo veiksmą –„trikampį“ – ir teko pasiduoti varžovui. Kovos metu, finale, buvo netikėtai išsijungęs ekranas, kuriame buvo rodomas kovos laikas, tad neaišku, ar ši pergalė varžovui buvo skirta pelnytai.

Tado Š. pirmoji kova buvo labai permaininga: tiek varžovas, tiek Tadas vienas kitam bandė atlikti skausmingą veiksmą. Kovai įpusėjus Tadas atliko savo varžovui skausmingą veiksmą – Achilo kulno laužimą. Finalinėje kovoje teko pripažinti priešininko iš Estijos pranašumą, kuris atliko skausmingą rankos laužimo veiksmą. Tadas P. abi savo kovas pralaimėjo anksčiau laiko abiems patyrusiems varžovams. Tačiau, noriu pažymėti, jog Tadas P. sportuoja dar tik tris mėnesius, tai labai jaunas ir dar daug patirties neturintis mūsų klubo kovotojas.

Mūsų komanda dar jauna ir visai neseniai pradėjome dalyvauti varžybose. Tačiau komandos lygis auga labai sparčiai ir iš kiekvienų varžybų mes grįžtame vis stipresni. Noriu padėkoti visiems, kas mus palaiko, mes dar nuskinsime ne vieną pergalę ateityje!

Grėjus Dielininkaitis

„Gray Team MMA“ treneris ir vadovas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių