Gyventojų pasitikėjimas policija Klaipėdos apskrityje lenkia šalies vidurkį

2022 m. rugsėjo – lapkričio mėn. rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanijos „Srinter tyrimai“ atliktos gyventojų apklausos duomenys rodo, kad pasitikėjimas policija Lietuvoje nuosekliai auga – pasitikėjimą policija išreiškė 82 proc. šalies gyventojų, kai 2005 m. šis rodiklis siekė vos 48 proc. Tuo metu Klaipėdos apskrities gyventojų pasitikėjimas policija lenkia šalies vidurkį ir siekia 86 proc.

80 proc. apklaustų Klaipėdos apskrities gyventojų teigia manantys, kad kriminogeninė padėtis gerėja, visoje Lietuvoje taip galvoja 79 proc. apklaustųjų. Saugiai savo gyvenamojoje aplinkoje jaučiasi tiek pat gyventojų, kiek ir visoje šalyje – 87 proc.

„Nuosekliai augantis visuomenės pasitikėjimas policija yra geriausias pareigūnų darbo įvertinimas. Ypač džiugina, kad Klaipėdos apskrityje jis lenkia šalies vidurkį ir toks gyventojų nuomonės tyrimo rezultatas fiksuojamas ne pirmą kartą. Aktyvi prevencinė veikla, bendravimas su žmonėmis duoda rezultatų – vis daugiau žmonių suvokia, kad saugi gyvenamoji aplinka didele dalimi priklauso ir nuo jų pačių. Todėl raginu būti pilietiškais – nedelsiant pranešti apie pastebėtus, įtarimų keliančius dalykus. O Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai viešajai tvarkai  ir saugumui užtikrinti skirs ne mažesnį dėmesį nei iki šiol.“ – sako Klaipėdos apskr. VPK viršininkas Alfonsas Motuzas.

Asociatyvi nuotr.

Klaipėdos apskr. VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių