Į Gargždus atvyksta mobilus Klimato muziejus!

Koks jausmas būti 50 laipsnių karštyje? Ar ūkininkystė persikels į kosmosą? Miestas po vandeniu ‒ niūri prognozė ar neišvengiama ateitis? Į šiuos ir panašius klausimus atsako vienintelis toks Baltijos šalyse ‒ mobilus Klimato muziejus. Klaipėdos rajono savivaldybė dovanoja unikalią galimybę muziejų aplankyti nemokamai.

Įrengtas keturiuose spalvinguose jūriniuose konteineriuose muziejus keliauja per 16 Lietuvos miestų ir pristato 4 pagrindines temas: klimato kaitos priežastis bei padarinius, pagrindinius ES Žaliojo kurso punktus Baltijos šalyse, gamtos svarbą šiuolaikinio žmogaus gyvenime bei tvarius pokyčius, kuriuos lengvai galime atlikti kasdien.

Vienuoliktoji muziejaus stotelė ‒ Gargždai, aikštė prie kultūros centro. Muziejus bus atidarytas rugpjūčio 16 d., 12.00 val. ir veiks iki rugpjūčio 21 d.

Aplankyti muziejų galima savarankiškai bet kuriuo metu arba su gidu. Norintieji nemokamos ekskursijos po muziejų su gidu turi registruotis iš anksto internetiniame puslapyje https://klimatomuziejus.lt.

Muziejaus darbo laikas:

Antradienis–sekmadienis: 11.30–19.30 val.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių