Investicijas Priekulėje vejasi gyventojų skundai

Tokių investicijų Priekulė anksčiau nėra regėjusi, tai šimtmečio projektas, kurio vietos žmonės labai laukė – taip apibūdinamas Priekulės Klaipėdos ir Žalgirio gatvių rekonstravimas. Tačiau dar nepabaigus darbų pilasi ir gyventojų priekaištai. Į tai reaguodama Savivaldybė surengė susitikimą: ankstų antradienio rytą Priekulėje vykdomus darbus vietoje įvertino Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas, Tarybos narė Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Justas Ruškys, projekto rangovas ir gyventojai.

Tai Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos projektas, kadangi rekonstruojamas valstybinės reikšmės rajoninio kelio Dituva-Priekulė-Dreižiai ruožas nuo 3,451 km iki 5,759 km. Projektą rengė UAB „SRP projektas“. Priekulės seniūnijos seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė akcentavo, kad tai nebuvo tas variantas, kuomet projektuotojai darbą atliko sėdėdami kokiame nors Vilniaus biure, priešingai – projektuotojai buvo atvykę kelis kartus į vietą. Seniūnijoje buvo išsakyti pageidavimai. Tačiau projektuotojams tenka derinti gyventojų poreikius su galiojančia teisine baze. Dėl to galutiniai sprendimai ne visuomet pateisina lūkesčius.

Antradienį į Priekulę atvykusiems rajono Savivaldybės vadovams, susirinkusiam nedideliam būreliui gyventojų į visus klausimus bandė atsakyti projekto rangovo UAB „YIT Lietuva“  gamybos vadovas Vilius Černeckis, projekto vadovas Martynas Ubis. Anot jų, atliekamų rangos darbų vertė – 3,5 mln. Eur. Klaipėdos rajono savivaldybės prisidėjimas – 30 proc., t. y. per 1,1 mln. Eur, dar kainuos papildomi darbai: dangų perdengimas iki pastatų.

Apie tai plačiau skaitykite šeštadienio „Bangoje“.

Agnė ADOMAITĖ

Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių